Jump to content

nagli pad braniteljski udjela


zozef

Preporučene objave

čovječe velika stvar pad udjela sa 855 kuna na 590 kuna triba bi netko završit u ćuzi isto tako je zločin što su iz prošle vlade prodali inine b.udjele a vezali sve za ht-dionicu koja drastično tone (ipak njeni dioničari dobivaju dividendu prošli mjesec bila isplata a nama koji nismo prodali ništa) :-?:skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

Ja sam jedan koji nije prodao dionice, vjerujući da će iste kad tad biti vrijednije negoli na samom početku cca. 615 kn, a danas je udjel cca 590 kn. Doista sam razočaran i ponižen kao i svi mi koji smo ih dobili, a nismo prodali. Sve miriše na propast dionica ili igre moćnika nad braniteljima koje više nitko ne doživljva ozbiljno. Sramota!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje moram da kažem da ja svoje udjele nisam prodao i nemem namjeru da ih prodam iz prostog razloga jer vjerujem ovoj vladi da će biti dosljedna i provoditi zakone od prošle vlade jer u zakonu stoji da 7% svake firme ide u fond,što znači ako budu prodavali HPB i CROosiguranje eto 7% i raste vrijednost udjela.Nadam se da će biti od riječi,ako ne tada?????????????????????.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Možda ću zvučati oštro, ali da se mene pita svi koji su prodali udjele više ne bi trebali dobijati ništa od fonda. Mislim i na sve buduće dionice i stipendije za djecu itd, itd).

 

da li je negdje u zakonu iščitano da se udjeli NESMIJU PRODAVATI (neko određeno vrijeme ili uopće nesmiju) ili je to volja pojedinca koji ih je dobio da radi sa njima po svom nahođenju : proda kad zaželi ili ih ostavi ???

 

ostale udjele trebaju dobiti SVI jer su SVI bili branitelji (zavisno o vremenu boravka u ZNG )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda ću zvučati oštro, ali da se mene pita svi koji su prodali udjele više ne bi trebali dobijati ništa od fonda. Mislim i na sve buduće dionice i stipendije za djecu itd, itd).

a zbog čega mi ostali ne bi trebali više dobivati udjele u fondu, jer vi koji ste ostali ste vredniji od nas koji smo prodali svoje udjele, ova tvoja teza ne pije vodu, pa vi koji ste ostali dobivate dividendu na osnovu toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
Ako bi netko bio ljubazan da mi kaže,

gdje saznat kolko udjela imam i kad cu vise dobit koju kunu od tih dividendi.

Nakon 3 god prve linije valjda bi trebao imat nešto ili ne ???

 

Hvala

 

 

 

Već si trebao odavno dobiti koliko imaš udjela , kasniš oko 5-6 godina , vidi u uredu državne uprave odsjeku za branitelje ili nazovi fond hrvatskih branitelja, pa upitaj ,a da bi dobio koju kunu od dividende moraš imati taj papir na kojem piše koliko bodova imaš i na kraju koliko iznosi to udjela,opet zamoli ove u FINI da ti pogledaju da li si u sistemu za dividendu,(možda si zagubio rješenje o udjelima - plave boje).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dali nekog zabrinjava pad vrijednosti branjiteljskih udjela,ili ste svi prodali pa vas ne zanima što se s njima događa.

http://www.erste-invest.hr/default.aspx

 

05.10. Udjel je vrijedio 566,26 KN.vrijednost udjela određuje cijena Ht-a na burzi.kada se burzovna cijena oporavi ,na recimo 300 kn onda će i cijena udijela porasti.nema puno mudrosti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija