Jump to content

Krađa u Kauflandu


BubbleHead

Preporučene objave

Molim ljepo pomoc

 

Uhvatili su me u kradji u kauflandu,nekoliko kondoma i korektor ukupna vrjednost oko 30tak kn.nakon sto su me odveli u sobicu priznao sam te sam dao sosobnu i platio sam predmete.Napisali su mi onu famoznu Ugovornu kaznu od 500 kn

nisam to platio,i sad mi je dosla opomena od odvetnickog drustva "marković i plišo"

u kojoj stoji da platim kaznu i troskove opomene od 100kn u roku 15 dana.Inace cu placat zatezne kamate i daljnje sudske troskove

moje pitanje je sta sada s tim?

i da li ima kakve veze sto ja u kauflandu nisam nista potpisao(ni tu kaznu niti nista)

 

i student sam nemam svojih primanja niti imovine.

 

Hvala na bilo kakvoj pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 6 mjeseci kasnije...

Poštovani, u 12. mjesecu prošle godine kad sam tek napunila 18 godina ukrala sam iz Kauflanda stvarčicu vrijednu 50-ak kuna. Naravno, bila sam uhvaćena i odvedena u neku malu prostoriju gdje me zaštitar upisao u neki zapisnik i pozvao policiju. Budući da sam bila sva u šoku, ne sjećam se jesu li i oni što god pisali, znam samo da su zvali u centralu da provjere jesam li prije kažnjavana te su saznali da nisam i pustili me kući. Stoga me sada zanima jesam li upisana zbog te male krađe u policiji i ako jesam da li mi se to briše ili ostaje zauvijek? Molila bih odgovor. Hvala unaprijed.

 

Ažurirano

 

Samo da napomenem, nisam plaćala njihovu kaznu od 500 kn jer su mi rekli da toga više nema

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija