Jump to content

rad na određeno i otpremnina


Ileanna

Preporučene objave

Dragi korisnici, molim vas za pomoć

naime, zaposlena sam na određeno vrijeme kod istog poslodavca već tri godine (kao zamjena za bolovanje, pa kao povećan opseg posla). Imam ugovor do kraja veljače 2013. godine. Međutim, zbog stresa na poslu i mobinga ne vjerujem da ću uspjeti izdržati tako dugo budući mi se razvila tjeskoba i anksiozno depresivni poremećaj kako posljedica navedenog mobinga. Željela bih otići s toga posla, pa me zanima na koji način bih mogla ostvariti pravo na otpremninu , za koju mislim da nakon svega što mi je priušteno, zaslužujem.

 

Unaprijed zahvalna, Ileana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi korisnici, molim vas za pomoć

naime, zaposlena sam na određeno vrijeme kod istog poslodavca već tri godine (kao zamjena za bolovanje, pa kao povećan opseg posla). Imam ugovor do kraja veljače 2013. godine. Međutim, zbog stresa na poslu i mobinga ne vjerujem da ću uspjeti izdržati tako dugo budući mi se razvila tjeskoba i anksiozno depresivni poremećaj kako posljedica navedenog mobinga. Željela bih otići s toga posla, pa me zanima na koji način bih mogla ostvariti pravo na otpremninu , za koju mislim da nakon svega što mi je priušteno, zaslužujem.

 

Unaprijed zahvalna, Ileana

 

Imate sva prava koja propisuje ZOR,bez obzira na vrstu ugovora,i pravo na otpremninu.

Bitno je da li je vaš poslodavac korektan pa ne pokuša izbjeći navedeno,zato se savjetujte

s nekim tko je kompetentan,prije toga ništa (sporazumno) ne potpisivati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija