Jump to content

Bogato dijete i frustrirana mama


zippo

Preporučene objave

Stanje: rastavljen, mldb. dijete (9), živi kod majke, uobičajeni problemi sa viđanjem jer je majka Bog - gospodarica dinamike viđanja i izbjegavanja dijaloga.

 

Nego, prije očekivane i nedavne :-( smrti (nagla bolest) je moj otac želio osigurati i svoju unuku, te joj je od svojih novaca na račun stavio 55.000 EUR, sa čime sam se naravno složio jer je to njegova želja, a i ja mogu mirno spavati zbog nje jer znam da joj to nitko neće uzeti (pa niti ja ako se propijem).

Time sad upravlja centar i odvaja za školu, aktivnosti i sl.

Plaćam i 900 kn dosuđenih mjesečno s tim da curi ničeg nije nikad nedostajalo.

 

E, sad... majka je postala frustrirana jer je mislila da će ona na svoj konto dobiti 55 kila eura za svoje gušte, a za malu kol'ko bude. Sad joj je krivo da mala ima, a ona ne, pa se okomila na mene i mojih 900 kn i najavljuje drastično povećanje (očito za nju, s obzirom da dijete ima, haha)!

 

S obzirom da je dijete debelo namireno sa svih strana i ok smo si, frustriranoj mamici (koja ne želi raditi) se više naprosto ne dam zaje*avati, pa vas molim za pomoć:

Imam poduzeće i namjeravam si skinuti plaću na minimalac. Može li bivša tražiti više od trećine moje plaće koju ću si isplaćivati, bez obzira na poslovanje poduzeća (pazite, nije da se kupam u novcu, ali naberem za normalan život + curici kad zatreba nešto)?

 

Evo, ima i ovakvih slučajeva u ovoj našoj suznoj dolini.

Hvala i puno pozdrava svima! Forum je super.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Baš je suzna dolina, hebote nije mi jasno što se nalazi u glavi tim majkama kad se rastanu??

Kao da sve do jedne prolaze neku posebnu školu zagorčavanja života!!

Istu priču kao tvoja proživljavaju moja dva poznanika, zamisli dva ih poznam!!

Njih dvojica se međusobno ne poznaju i kad mi je prvi put jedan ispričao svoju storiju, uzeo sam to sa rezervom ali kad mi je istu, hebeno istu priču ispričao drugi poznanik onda sam počeo sumnjati da takve žene prolaze tajnu specijalnu obuku kod samog nečastivog!!

 

Jesi htjela rastavu???-jesam!!

Jesi otišla??-jesam!!

Jesi dobila alimentaciju??-jesam!!

Jel imaš i djete??-imam!!

 

Pa šta hoćeš više koju p..ku materinu??

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moj bivši suprug također ima svoju firmu, i sudac je umjesto podataka o visini plaće (vjerojatno poučen iskustvom da si ljudi isplaćuju minimalce) tražio podatke o poslovanju firme

ne znam da li je to praksa, ili iznimka, ali u svakom slučaju, kao mama koja se nije uspjela izboriti za ikakvu alimentaciju od države, nego se mora zadovoljiti sa osamsto kuna za dva sina školarca koje otac daje po vlastitom nahođenju (vjerujem da ćete se složiti samnom da cifra zaista nije odgovarajuća) ne bih vam savjetovala da idete na minimalac

ali, vi znate najbolje

pozdrav, želim vam da vam se bivša što prije smiri :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jesi htjela rastavu???-jesam!!

Jesi otišla??-jesam!!

Jesi dobila alimentaciju??-jesam!!

Jel imaš i djete??-imam!!

 

Pa šta hoćeš više koju p..ku materinu??

 

dakle dragi zip,

ja sam htjela rastavu jer me moj bivši muž tukao i jer su me već i djeca počela maltretirati vjerujući da je to baš tako kako treba biti

otišla nisam, jer sam u svom stanu, a muža sam se jedva uspjela riješiti (tri mjeseca smo hodočastili na centar i svakodnevno mlatili dok djece nije bilo, jer se on nije dao van)

alimentaciju nisam dobila, jer je država u našem razvodu totalno zakazala (razvodim se punih sedam godina)

da, i imam djecu, koju sam jedva dobila jer ih je centar htio dodjeliti ocu, koji je bio divan i krasan, a ja sam bila živčana luđakinja koja više nije bila sposobna normalno govoriti, da bi se kasnije na psihijatrijskom vještačenju koje je sam tražio pokazalo da nije podoban za odgoj djece

i koju još p...materinu želim?

pa, želim malo pravde, za početak

a to bi bila nekakva razumna alimetnacija, od koje bih svojoj djeci mogla priuštiti i više nego što im sada mogu

 

ima li tu nešto pogrešno?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

 

dakle dragi zip,

ja sam htjela rastavu jer me moj bivši muž tukao i jer su me već i djeca počela maltretirati vjerujući da je to baš tako kako treba biti

otišla nisam, jer sam u svom stanu, a muža sam se jedva uspjela riješiti (tri mjeseca smo hodočastili na centar i svakodnevno mlatili dok djece nije bilo, jer se on nije dao van)

alimentaciju nisam dobila, jer je država u našem razvodu totalno zakazala (razvodim se punih sedam godina)

da, i imam djecu, koju sam jedva dobila jer ih je centar htio dodjeliti ocu, koji je bio divan i krasan, a ja sam bila živčana luđakinja koja više nije bila sposobna normalno govoriti, da bi se kasnije na psihijatrijskom vještačenju koje je sam tražio pokazalo da nije podoban za odgoj djece

i koju još p...materinu želim?

pa, želim malo pravde, za početak

a to bi bila nekakva razumna alimetnacija, od koje bih svojoj djeci mogla priuštiti i više nego što im sada mogu

 

ima li tu nešto pogrešno?

 

Pa nema!!

Razumijem ja da ima i debila koji ne žele plaćati alimentaciju ali mi nije jasno da kad su svi kriteriji ispunjeni da netko može stalno komplicirati situaciju oko viđanja djeteta??

Teško je objektivno opisati situaciju koju ja recimo poznajem ali kad nekom ispričaš što sve čovjek mora da proguta gledaju te kao svemirca i na kraju ti kažu da nisi normalan što to trpiš!!

Recimo moj poznanik je plaćao alimentaciju po sudskom rješenju, neznam koliko posto od plaće i onda je izgubio posao ali je nastavljao plaćati alimentaciju bez obzira na to što nije bio zaposlen!!

Nakon toga je našao posao koji je bio malo bolje plaćen od starog posla, nekih stotinjak kuna!!

 

I što mi je bilo zanimljivo!!

Ona se nije bunila dok je on kao nezaposlen plaćao alimentaciju ali čim je saznala za novi posao odmah je pokrenula tužbu za bijednih par tisuća kuna razlike!!

Apsolutno ju nije pekla savjest što je on plaćao bez pogovora svaku mjesečnu alimentaciju dok je bio bez posla i za koje je vrijeme kupovao djetetu određene stvari nevezane za alimentaciju!!

 

Još je imala obraza kopati po katastru da vidi tko je vlasnik nekretnina koje se nalaze u obiteljskom vlasništvu, ma to je za mene toliko nisko da niže ne može biti!!

 

Jesmo se rastali, nismo mogli zajedno??

Ma ostavi me na miru za sva vremena!!

 

Što je najkomičnije rastala se od čovjeka koji nije digao ruku na nju i otišla kod mačo tipa koji ju sad razbije kad trepne, ironija zar ne ili fetiš??

Tip je alkos, psovač, kvocijent inteligencije je na razini sobne temperature, kriminalac!!

Uopće neznam gdje joj je mozak bio??

Najžalosnije je što i djete može poprimati takve manire!!

 

I gdje je tu pravda??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I gdje je tu pravda??

nema tu pravde....

a sad ću ti ispričati našu priču iz perspektive moga muža....

on, naime, ne može vidjeti djecu drugačije nego pod nadzorom jednom mjesečno i vodi se kazneni potupak protiv njega,a tome sam kriva ja, jer sam izmislila da je zlostavljao djecu...

i, on ne želi plaćati alimentaciju (daje osamsto kuna za dva klinca), jer me na taj način kažnjava što sam ga maknula i, što mu, po njegovom mišljenju, onemogućavam da ih vidi

novaca prema vlastitoj tvrdnji ima, ali mi ne da, jer nije zadovoljan kako klince odgajam (maltretiram ih tamo s nekim engleskim umjesto da ih upišem na košarku, ili da, još bollje, gljivare u parku ne bi li se navukli na nekakvu drogicu, tako da mogu i za to biti kriva)

iz čistog očaja, jer doista ne znam više što bi, (hm, tužit ga državi koja nas godinama nije u stanju razvesti,i spremiti ga u zatvor, odakle mi sasvim sigurno neće stići ni ovo malo para što mi daje) sjela sam s djecom i dogovorila s njima da prekinemo kontakte s tatom dok se ne sredi...

nije da se želim igrati boga, ali kaj da napravim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drago mi je da se povela rasprava i još draže da moje inicijalno pitanje nije pokranulo bujicu osuda (očito je svima jasno da je dijete namireno), ali mi je žao da, u biti, nisam dobio neki konkretniji odgovor, pa ću pokušati ponovo.

 

Dakle, vezano na prvu poruku, da li je plaća koju si isplaćujem u svojem poduzeću jedina osnova za određivanje alimentacije, makar to bio i minimalac (bez grižnje savjesti)?

Drugih prihoda nemam.

Zahvaljujem na kratkom i jasnom!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zippo je napisao:

 

Dakle, vezano na prvu poruku, da li je plaća koju si isplaćujem u svojem poduzeću jedina osnova za određivanje alimentacije, makar to bio i minimalac (bez grižnje savjesti)?

Drugih prihoda nemam.

Zahvaljujem na kratkom i jasnom!

 

 

 

plaća nije jedini kriterij jer cak i da ne radis i da na sebi imas pet kredita nikog ne zanima od cega ces placati alimentaciju, tvoja je obaveza da ju placas. U suprotnom ces za vecinu zena ovdje biti najgori sljam koji postoji, zanemarujes djecu, zlostavljas zenu itd. Jasno ti je da prema czss-u nemas nikakva prava, postoje samo obaveze. O pravima djece da i ne pricam.

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pratim tvoje postove već neko vrijeme i čudi me količina agresije koju iskazuješ prema ženama koje samo pokušavaju izboriti alimentaciju za svoju djecu (izdržavanje djece od strane roditelja je njihovo pravo i obaveza, ako nisi znala)

napisala si jednom da si prije s istom dozom agresije napadala bivšeg supruga jer su te loše savjetovali, kao i da si sada sa bivšim u divnim odnosima, jer, gle molim te čuda, ne tražiš ga da ti daje novac za dijete (ili djecu)

da li ti je ikad palo na pamet da si ti ta koja im uskraćuje njihova prava? ili te opet netko loše savjetovao?

možda za koju godinu shvatiš da su ti opet krivo rekli, pa promijeniš metu svoje agresije...

ili, za promjenu, da počneš misliti svojom glavom, ha?

kažu da ne boli....

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

pratim tvoje postove već neko vrijeme i čudi me količina agresije koju iskazuješ prema ženama koje samo pokušavaju izboriti alimentaciju za svoju djecu (izdržavanje djece od strane roditelja je njihovo pravo i obaveza, ako nisi znala)

napisala si jednom da si prije s istom dozom agresije napadala bivšeg supruga jer su te loše savjetovali, kao i da si sada sa bivšim u divnim odnosima, jer, gle molim te čuda, ne tražiš ga da ti daje novac za dijete (ili djecu)

da li ti je ikad palo na pamet da si ti ta koja im uskraćuje njihova prava? ili te opet netko loše savjetovao?

možda za koju godinu shvatiš da su ti opet krivo rekli, pa promijeniš metu svoje agresije...

ili, za promjenu, da počneš misliti svojom glavom, ha?

kažu da ne boli....

 

draga pahuljice, ovdje sam kao i većina da bih dobila konstruktivan savjet, međutim velika većina žena ovdje ne daje dobronamjerne savjete, nego pokušavaju preko drugih žena nahraniti svoj povrijeđeni ego. Alimentacija u većini slučajeva služi jedino tome da bivše povlačimo po sudovima. Da je ženama stalo do djece gledale bi srediti svoj život i gledale bi svoj posao. Pročitaj malo postove od Jucy pa ćeš razumjeti o čemu govorim.

Ako u prvoj rečenici netko napiše da je bivši ostavio nju i djecu i nije zaslužio ništa drugo. Bivši u pravilu ne ostavljau djecu ali je sustav takav da im mi možemo zabraniti viđanje djece a luđakinje na ovom forumu upravo to savjetuju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sud ih u pravilu odbacuje, majku oslobađa plaćanja naknade a Vama nitko ne nadoknađuje izgubljeno vrijeme, izostanak s posla i troškove nastale zbog parnice, tako da nije ni potrebno da gđa. dobije parnicu dovoljno je samo tužakati.

Pozdrav!

 

Takve stvari osim što su teško dokazive zahtjevaju puno troškova kojih otac neće biti oslobođen kao "samohrane" majke!

Ovdje govorimo samo o slučaju kad su sve te optužbe izmišljene!

Vrijednost nekretnine nije problem procjeniti vještačenjem. Sudskh troškova se treba bojati jer u njih osim realnih troškova spada i izgubljeno vrijeme kojeg neće biti malo.

Jucy priča gluposti!

draga pahuljice, ovdje sam kao i većina da bih dobila konstruktivan savjet, međutim velika većina žena ovdje ne daje dobronamjerne savjete, nego pokušavaju preko drugih žena nahraniti svoj povrijeđeni ego. Alimentacija u većini slučajeva služi jedino tome da bivše povlačimo po sudovima. Da je ženama stalo do djece gledale bi srediti svoj život i gledale bi svoj posao. Pročitaj malo postove od Jucy pa ćeš razumjeti o čemu govorim.

Ako u prvoj rečenici netko napiše da je bivši ostavio nju i djecu i nije zaslužio ništa drugo. Bivši u pravilu ne ostavljau djecu ali je sustav takav da im mi možemo zabraniti viđanje djece a luđakinje na ovom forumu upravo to savjetuju.

onda si debilna kao i ona!

 

 

eto, to je izbor tvojih bisera, s najvećim na samom kraju, koji dokazuju koliko si konstruktivna i dobronamjerna. bilo je tih bisera i ranije, ali očito su izbrisani

odrasle osobe koje slušaju što im drugi kažu, umjesto da koriste svoju glavu, a kad zaj. optuže sve druge nisu od onih koje volim imati u svom društvu.dakle, predlažem ti da odlepršaš svome jatu ptica s velikim bijelim krilima. i da, pazite da se ne izgubite u magli

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

su oni postovi koje si tražila, ali ti je očito preteško samoj naći ih

znaš, oni konstruktivni od juicy :-D

 

Ako se je vaša financijska situacija poboljšala to će utvrditi sud. Dakle, kao i prije pet godina sudu ćete dostaviti vi, ili će sud sam zatražiti, potvrdu o vašim primanjima za napr. proteklih 6 mjeseci (isto i sa bivšu suprugu). U tih 5 godina i Vaše dijete je poraslo i, naravno, ima i veće potrebe. Ako ste voljni platiti veću alimentaciju pokušajte se dogovoriti s bivšom oko iznosa i na već prvoj raspravi, ako se vi uspijete dogovoriti, sud može odrediti novu visinu alimentacije. Također na sudu zatražite promjenu prvobitne sudske odluke o viđanju djeteta, tj. predložite koliko često želite viđati dijete i vjerujem da će vam sud izaći u susret. Kako te naveli "ili dijeliti skrb", pa vi ste cijelo ovo vrijeme djetetov skrbnik, bez obzira što dijete živi s majkom. Ako ste pod time mislili tražiti skrbništvo, vjerojatno to nećete postići, ali možete sudjelovati u životu djeteta na druge načine.Sretno!

Kao što sam već ranije rekla, ako je ikako moguće dogovorite se s bivšom oko novog iznosa alimentacije i oko daljnjih susreta s djecom (možda da, ako ste u mogućnosti, pristanete na njen zahtjev - 2000,00 kn, a zauzvrat tražite od nje češća viđanja - napravite to napismeno i ovjerite). Tada će se sve riješiti na prvoj raspravi. Ako dogovor nije moguć, ne morate ići protutužbom, na raspravi će rješavati njenu tužbu, a vas, kao drugu stranu, pitaju podatke kao što su: jeste li do sada redovito uplaćivali alimentaciju, viđate li vaše dijete onako kako je predviđeno i sl. Tada zatražite da želite češće viđati vaše dijete i neka to svakako uđe u zapisnik. Od ove godine CZSS više ne mora davati svoja mišljenja (osim ako sud ne zatraži njihovo mišljenje), već susrete određuje sud. Svakako morate biti svjesni činjenice da dijete raste i da sada ima povećane potrebe (takvo dijete sada košta više i od odraslog čovjeka, raste i razvija se, češće treba mijenjati odjeću i obuću, školske i vanškolske aktivnosti i sl.). Dakle, ako ste do sada redovito plaćali i viđali dijete, ne morate se bojati da će vas sud izigrati. Pozdrav

Što god da vam ovdje netko napiše, obični ljudi ili pravnici, ne može vam biti pravo uporište. Sve ovisi o sucu i o sudskoj presudi. Sud sasluša obje strane, njihove odvjetnike, ali na kraju, sudac je taj koji donosi odluku. A kakva će odluka biti to nitko ne može unaprijed znati i tvrditi.

Pričate o odustajanju a još niste ništa niti poduzeli. Bojite se da vas ne izigra sud i njezini odvjetnici. Znate da su djetetove potrebe porasle i spremni ste plaćati, ali ako se ne promijeni odluka o viđanju, više niste spremni plaćati više. Pokušala sam vam odgovoriti i uputiti vas, no vi očito ni sami još ne znate što u stvari želite. U svemu ovome najmanje izgleda mislite na svoje dijete. Jer, sami navodite zašto biste se upuštali u enormnu alimentaciju ako se ne udovolji vašim uvjetima. Dobro vam je napisala Dena, trebate misliti na dijete i njegove potrebe, jer to je sada najvažnije. I dajte shvatite da se alimentacija određuje za Vaše dijete, a ne za bivšu! I mislite na dobobit djeteta!

Da, sad mi je jasnija situacija. U svakom slučaju želim vam puno sreće i da konačan ishod bude povoljniji i za vas. Sretno

Dena, Dena, čitaj ja jako dobro, a i pamtim, pa otac i viđa dijete upravo onoliko koliko piše u sudskoj odluci. Dakle, majka ne brani viđanje, a zašto ne dozvoljava više, vjerojatno postoji razlog. Njenu priču nismo čuli. A otac uvjetuje, ne želi plaćati više (iako zna da dijete sada ima povećane potrebe) ako ne može ostvariti više od predviđenih susreta. I kakav je to otac? I tko je tu opet najviše pogođen? DIJETE!

 

 

itd.

ako te zanima još, potraži na formu, savjeti su upućeni jednom tati

 

i nauči se civiliziranoj i pristojnoj komunikaciji

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo šta meni moja draga maja šalje kao privatnu poruku:

Poslano: 29/6/2006

--------------------------------------------------------------------------------

re:

 

#### #### budalo blesava! Ti i takvi savjeti nemaju veze sa stvarnošću. Jucy je razočarana krava koja i nije ništa drugo zaslužila, a iti si jako blizu.

 

eto, šta više reći

opisala si samu sebe fantastično

mašala, draga :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovana,

 

bilo bi zgodno da se javljate samo ako imate pitanje ili pametan savjet a vaša međusobna prepucavanja zadržite za sebe!

Još nisam dobio savjet kako zaista pomoći djetetu u procesu razvoda. Priče da za to postoje službe ne drže vodu ili sam baš ja naleto na lijene babe u svakoj ustanovi u kojoj sam pomoć tražio. Ako postoji netko tko bi se zaista angažirao oko toga molim da mi se javi privatno.

Moje djete je trenutno prepušteno hirovima razočarane majke

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da je naša "prijateljica maja" ta koja je najviše razočarana i koja ne zna kako dalje, pa valjda zato i napada sve ostale koji se ne slažu s njenim bolesnim stavovima. Kao što već napisah - ni u skoroj budućnosti za nju, nažalost, nema lijeka! U biti žena je jadna i ovaj puta neka radije posluša moj savjet i potraži stručnu pomoć dok nije prekasno (iako, vjerojatno, je). :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jaaa mislim da vi sve niste baš previše čiste.

Ok ova pahuljica još je najrealnija od sviju.

Ali Juicy uglavnom na 5 dobrih savjeta pukne 6 loših i sve pokvari. Kad se čovjek ponada da se popravila ona pukne glupost..al ajde

Nego Majo što je tebi? Stvarno si malo makla?

Dobro forumi i jesu da se ljudi malo i zavade, ali ne valja u ni u čemu pretjerivat.

Poneki bi ovdje samo konkretan savjet, pa ako ga nemate, nemojte se petljat jer se onda vuku svakojajke nebitne stvari iz posta u post.

Tenk ju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

juicy je napisao:

Mislim da je naša "prijateljica maja" ta koja je najviše razočarana i koja ne zna kako dalje, pa valjda zato i napada sve ostale koji se ne slažu s njenim bolesnim stavovima. Kao što već napisah - ni u skoroj budućnosti za nju, nažalost, nema lijeka! U biti žena je jadna i ovaj puta neka radije posluša moj savjet i potraži stručnu pomoć dok nije prekasno (iako, vjerojatno, je). :-)

 

meni se čini da naša "prijateljica maja" nije naišla ni na jedan savjet koji bi mogla dobro iskoristiti pa je zato frustrirana. Činjenica je da je stav većine žena ovdje da se treba suditi do iznemoglosti bez obzira na posljedice a suprotni stavovi su "bolesni". Vidim da se u ranijim postovima maja zalagala za prava djece ali to nije naišlo na razumjevanje na ovom forumu?????

Očito i ja očekujem pomoć na krivom mjestu ovo je postalo okupljalište frustriranih baba koje jedna drugu podržavaju u uništavanju bivših!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pahuljicazg je napisao:

I gdje je tu pravda??

nema tu pravde....

a sad ću ti ispričati našu priču iz perspektive moga muža....

on, naime, ne može vidjeti djecu drugačije nego pod nadzorom jednom mjesečno i vodi se kazneni potupak protiv njega,a tome sam kriva ja, jer sam izmislila da je zlostavljao djecu...

i, on ne želi plaćati alimentaciju (daje osamsto kuna za dva klinca), jer me na taj način kažnjava što sam ga maknula i, što mu, po njegovom mišljenju, onemogućavam da ih vidi

novaca prema vlastitoj tvrdnji ima, ali mi ne da, jer nije zadovoljan kako klince odgajam (maltretiram ih tamo s nekim engleskim umjesto da ih upišem na košarku, ili da, još bollje, gljivare u parku ne bi li se navukli na nekakvu drogicu, tako da mogu i za to biti kriva)

iz čistog očaja, jer doista ne znam više što bi, (hm, tužit ga državi koja nas godinama nije u stanju razvesti,i spremiti ga u zatvor, odakle mi sasvim sigurno neće stići ni ovo malo para što mi daje) sjela sam s djecom i dogovorila s njima da prekinemo kontakte s tatom dok se ne sredi...

nije da se želim igrati boga, ali kaj da napravim?

Kirurg ti izmislio zlostavljanje, sramoto jedna ružna.

Kak te nije sram glupačo još to objaviš ovdje, kaj nisi skužila da je ovaj forum za ljude koji imaju probleme a ti ih stvaraš.

Najmanje što možeš napraviti u ispriku na ovome foumu je da odeš do savskog mosta i baciš te poštediš svoju djećicu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ajde molim te čitaj poruku od početka do kraja

napisala sam kako moj muž vidi stvari - on smatra da je to izmišljotina

činjenično stanje je da mi je vratio dijete puno modrica i ugriza na dijelovima tijela na kojima ih nije moglo zaraditi u igri

rekao je da ga je tata škakljao

nažalost, iz svega toga je ispala jedna jako ružna priča

eto ninja, to je razlog zašto sam dobila djecu ja a ne moj suprug

ne želim vam nikome da tako nešto doživite

i ocat, još jednom, prije nego što počneš šiziti, čitaj

ne škodi ako se predhodno uključi mozak

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a kome vise treba brak..sve uzasi do uzasa.

sad ste mi svi zajedno zgadili brak i muzeve i zene i jadnu djecu, bolje je da covjek zivot prozivi sam, proputuje, vidi svijeta i umre citavih zivaca i u miru!

bar ste mi pomogli da donesem odluku da ne ulazim u te brakove i probleme u p.m sta ih je!

kao da se covjek rodio samo da bi se natezao oko problema u braku i onda umres pored nekoga tko se velikodusno trudio da ti unisti zivot!

glava me zabolila sad od ovih vasih prica..!

:thumbsdown:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

NellyHexe je napisao:

a kome vise treba brak..sve uzasi do uzasa.

sad ste mi svi zajedno zgadili brak i muzeve i zene i jadnu djecu, bolje je da covjek zivot prozivi sam, proputuje, vidi svijeta i umre citavih zivaca i u miru!

bar ste mi pomogli da donesem odluku da ne ulazim u te brakove i probleme u p.m sta ih je!

kao da se covjek rodio samo da bi se natezao oko problema u braku i onda umres pored nekoga tko se velikodusno trudio da ti unisti zivot!

glava me zabolila sad od ovih vasih prica..!

:thumbsdown:

 

čemu takav pesimizam, pa nećeš valjda baš ti naletjeti na lutrijski zgoditak

možda smo ih ovak i onak već mi ovdje prisutni razgrabili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija