Jump to content

Osiguranje


mare19

Preporučene objave

Poštovani,imao sam prometnu nezgodu gdje nisam bio kriv. sa krivcem sam se dogovorio te ispunio europsko izvješće o nezgodi koje je on odnio u moje osiguranje (Croatia) kako bi potraživao da moje osiguranje plati njegovu štetu i gdje je rekao kako sam ja kriv. ja sam svom osiguranju napisao izjavu,sve kako se i što dogodilo.oni još potražuju i izjavu svjedoka koju će svjedok ovih dana predati. Ja sam predao zahtjev za odštetu u njegovo osiguranje (Velebit) koje je mene, naravno,odbilo. ja sad trebam napraviti prigovor njegovom osiguranju a ne znam kako se to piše. što je najvažnije navesti?ima li negdje nekakva forma što taj prigovor treba sadržavati?je li nužno da o tome pitam nekog odvjetnika?ili mogu to sam napisati a da imam šanse da mi se uvaži?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

on odnio u moje osiguranje (Croatia) kako bi potraživao da moje osiguranje plati njegovu štetu i gdje je rekao kako sam ja kriv. ja sam svom osiguranju napisao izjavu,sve kako se i što dogodilo.a
Najbolje u svome osiguranju potražit osobu koja rješava štete pdnosno pregledava europska izvješća da kaže svoje mišljenje tko je kriv ili naći kakvog prijatelja policajca da baci pogled na izvješće.Samo izvješće nije priznanje krivice ni jednog od sudionika.Tek onda obrazložit sve u prigovoru.Stavi copy izvješća da se procjeni situacija.

Bovu dobro kaže kad je osoba sigurna da nije krivac i nema alkohola.Malo sačekat dolazak i stvar ide daleko lakše.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija