Jump to content

skripta iz kaznenog


marika29

Preporučene objave

Molila bih informaciju o navodno super skripti iz kaznenog prava po kojoj je masa ljudi koju "znam " polozila. E sad, ako itko raspolaze znanjem o toj skripti i koliko uopce skripiti iz kpa kola molim infor. kao i to iz cega je najbolje uciti kp i kpp. ako zanemarimo skriptu jel dovoljan zakon ili se moram "konzultirat" s garacic ili novoselac??

Molim dakle odgovor iz cega uciti kp i kpp i saznanja o skripti,

Tenks! :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E moj Mate, da se ne znamo , mislila bih da si nestvaran lik.

Vidiš koju popularnost uživaš na temelju pravosudnog položenog po skriptama :-)

Još kad bi svaku poslanu počeo naplaćivat...di bi ti kraj bio :-D (šala, šala).

Da ne duljim, stvarno sve pohvale jer si i dalje tu, pomažeš, nisi zaboravio ekipu. Way to go :thumbs:

Pozdrav,

Ana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

te Galiceva pitanja i skriptu o organizaciji pravosudja koju si sastavio po seminaru

 

E ovaj put nije Mate, za tu skriptu

Istu je sastavio drugi kolega. Pošto je nudio pomoć svima kojima ista treba, još dok je bio "anonimus", vjerujem da će ti skripta stići na mail, kad pročita. Ne znam da li bi bilo korektno da ja u njegovo ime kažem koji mu je nick, ali ako ne stigne skripta, javi, pa ću mu poslati poruku na privat da ti mejla. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kolegica zla i naopaka me u gabulu uvalila pa sam morao poslat obecanu skriptu u moje ime, posto samje vec meila na dosta adresa budite kolegijani i saljite dalje, ne da mise slat 100 meilova!

KZ ce te morati uciti po zakonu, izjenama, garacicki, neke stvari i iz horvatica... ZKP ima neka skripta u Malog ivice, ok je al je triba dosta prosirit sa zakonom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uh, s tim skriptama za poludit.

Dakle, onu koju si tražio/la iz organizacija, ne znam da li ti je poslao kolega (a koji nije Mate), ja imam drugu koja nije u e-obliku. Znam da je slao, pa probaj tražiti od nekoga pod topic-om ustav i organizacija. Btw. kolega je na GO i štreba tak da sumnjam da je baš raspoložen za slanje skripti.

KPP i KP mogu ti poslati.

Sretno ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Uh, ljudi, iako sam zloinaopako, ja sam ipak žensko

:lol: , vidim da svi s tim imate problema.

Rekoh već jednom, skripte se trudim poslati što većem broju ljudi, ali na žalost, ipak ne stignem svima, svakodnevno se javljaju novi ljudi, a na kraju krajeva i ja ipak moram štrebat.

Ajde mama, budemo tebi poslali :wavey:

je napisao:

Vidim da si slab na mame- pa evo onda još jene sa dvoje mališana. Please skriptice! PUUUNOOO Hvala, unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

ZKP učim iz zakona i skripte prema knjizi G. Tomašević. tu skriptu možeš skinuti sa linka od Marijachi. točno ti je naznačeno:skripta_tomašević

 

moje kazneno je čudna kombinacija Bačićevog komentara KZa+skripta Garačić (nju isto možeš skinuti na stranici od Marijachi) + još jedna skripta (i nju imaš na istoj stranici, mislim da su 2 skripte, ali svejedno ti je zapravo koju uzmeš).

Za kazneno materijalno ti je dosta KZ+skripta+skripta Garačić, a i jednu i drugu možeš skinuti na toj stranici.

Valjda sam pomogla,

pozdrav,

zloinaopako

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija