Jump to content

blokada opunomoćenika


aannee

Preporučene objave

ovako, zanima me dali će se blokirati i onaj račun na kojem je osoba u blokadi samo opunomoćenik ili neće?, a recimo primi neka primanja na taj račun na koji je samo opunomoćena?...

pomoć :svejk:

 

onaj tko ima racun odlucuje koga i do kad ce opunomociti koga zeli

 

njegov racun moze biti blokiran ali ne radi necijih tudih problema nego samo za sto se njega, vlasnika racuna drzi odgovornim

 

doista ako mu se ime nade na listi, bit ce blokiran pa makar ne imao nista s tim, ali tada ce se moci odblokirati i cekati na povrat novca koji se tamo zatekao

 

u slucaju da nije bilo dovoljno novaca, morat ce platiti "uslugu" fine da bio odblokiran, pa makar nista ne bila njegova krivnja, nit luk jeo nit luk mirisao

 

kad plati, moci ce se eventualno zaliti i potrositi puno vremna napora i novaca da eventulano dobije simbolicno natrag dio novaca

 

 

ja sam trebao tako postupiti ali nisam jer sam bio u guzvi

sad mi je krivo, jer uvidam da je moja obaveza bila to napraviti radi onih koji to ne mogu sami :(

 

premda je takav pojedinacni napor naizgled besmislen, kad ih se dogodi vec samo 1% ili barem 100 predmeta to postaje znacjna snaga koja premda ne rjesava te koji su zahvaceni sprjecava nove takve pojave

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija