Jump to content

Pravomoćna i ovršna presuda, sporazumni raskid ugovora o radu!


Forza_Fiume

Preporučene objave

Poštovani,

 

molio bi odgovor na pitanje ukoliko netko zna....

 

Imam pravomoćnu i ovršnu presudu suda da mi poslodavac mora isplatiti bruto iznos za zaostale plaće i vratiti me na posao. Nakon donošenja presude poslodavac je isplatio veći dio bruto iznosa po presudi, ali nije u cijelosti.

Nakon povratka na posao potpisao sam sporazumni raskid Ugovora o radu u kojem stoji da nemam nikakvih daljnjih potraživanja prema poslodavcu.

Zanima me dali nakon tog potpisa sporazuma mogu tražiti da poslodavac do kraja izvrši pravomoćnu i ovršnu presudu suda?!

 

Hvala na odgovoru i pozdrav,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

hvala Vam na pomoći i brzom odgovoru. U nastavku Vam citiram dio teksta iz sporazumnog raskida Ugovora o radu koji se odnosi na moje pitanje;

 

1.6. Ugovorne strane suglasno utvrđuju da ovim Sporazumom trajno rješavaju međusobne odnose, i to na način kako slijedi.

 

2.1. Ugovorne strane suglasno utvrđuju da se Ugovor sporazumno raskida, odnosno da radni odnos Radniku kod Poslodavca trajno prestaje sa zaključno danom 15.03.2015. godine.

 

3.3. Ugovorne strane suglasno utvrđuju da Radnik s osnova naknade plaće po bilo kojoj osnovi i/ili dnevnica i/ili putnih troškova i/ili troškova službenih putovanja i/ili troškova terenskog rada i/ili odrađenih prekovremenih sati i/ili čega drugoga po bilo kojoj drugoj osnovi, ne potražuje od Poslodavca bilo koji drugi iznos.

 

3.4. Ugovorne strane suglasno utvrđuju da Radnik prema Poslodavcu nema bilo kakvih drugih potraživanja dospjelih i/ili nedospjelih temeljem Ugovora i/ili Pravilnika o radu i/ili nekad važećeg Kolektivnog ugovora i/ili Zakona o radu i/ili po bilo kojoj drugoj osnovi.

 

Hvala i pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

3.4. Ugovorne strane suglasno utvrđuju da Radnik prema Poslodavcu nema bilo kakvih drugih potraživanja dospjelih i/ili nedospjelih temeljem Ugovora i/ili Pravilnika o radu i/ili nekad važećeg Kolektivnog ugovora i/ili Zakona o radu i/ili po bilo kojoj drugoj osnovi.

 

Po mom mišljenju, s boldanim su vas zeznuli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poslodavac osporavati ovrhu na način da će reći da ste vi njemu otpustili ostatak duga, odnosno da je tražbina prestala vašim međusobnim sporazumom.

 

Poslodavac može primjerice reći da je ostatak duga isplatio u kešu prije potpisa ovog raskida ugovora jer je tako uvjetovao djelatnik. Ili da se radi o prebijanju neke štete koju je napravio djelatnik, pa su oko toga postigli dogovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam na odgovorima. U principu sam bio svjestan i prije potpisa sporazuma da je ovaj dio sporan (cca 10 % od ukupne preude) ako potpišem, ali sporazumom sam dobio više od ovoga što sam izgubio, ali... Naime sud je u presudi rekao; isplatite radniku iznos od toliko BRUTO kuna i to za svaki mjesec pojedinačno. Poslodavac je uplatio taj iznos ali kao tzv Bruto 2, a ne kao Bruto 1 (znači u taj iznos koji je sud rekao stavio je i doprinose na plaću što nije točno) jer taj dio poslodavac plaća na iznos koji je sud naveo u presudi. Ovim načinom mi je Bruto 1 manji, a tako i Neto plaća. Problem je institucija ove države jer obilazeći urede Porezne i sličnih (u periodu između uplate po presudi i potpisivanja sporazuma za prekid Ugovora o radu) niti jedan službenik nije znao što su oni točno napravili uopće ne poznaju materiju niti znaju koji se Bruto uplaćuje po presudi niti znaju osnove porezne politike. Poslodavca ću tužiti dalje za neispunjenje Sporazuma u potpunosti jer su po sporazumu uplaćene neutužene plaće (od zadnje rasprave do presude) ali isto na način da su u iznos Bruto plaće stavili i doprinose na plaću.

Ako imate koji savjet kako dobiti razliku po presudi unaprijed se zahvaljujem.... Pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija