Jump to content

Ometanje privatnog dvorista


Icexz

Preporučene objave

Pozdrav svima,

trazio sam po internetu i naletio na dosta stare odgovore mom pitanju tako da bi i ovdje postavio sljedece pitanje.

Radi se o tome da smo zbog nestanka nekoliko stvari izmedu drugih razloga nabavili psa (njemackog ovcara jer navodno je dobar pas cuvar ali ne u nasem slucaju, samo je velika maza). Sada je pak nastao novi problem...

Susjedov mulac (jer moram tako rec) dolazi komotno u dvoriste bez pardona - nema veze jel netko od nas doma ili ne te sa palicom tuce psa. Nakon nekoliko upozorenja njemu i njegovim roditeljima postavio sam videokameru i sve to snimio.

Nisam postavio nigdje znak "objekt pod videonadzorom". Ne mislim se tuzit ili radit neke prijave nego postavit snimku na internet pa nek ljudi vide. Smijem li? Mogu li nekako drugacije reagirati?

 

Kad sam ja bio klinac dobio bi batine za takvo nesto kod susjeda, onda jos i doma pa mi zato takve gluposti nikad nisu padale na pamet. Ali posto se nesmije sad ni glas dizat na djecu... :azdaja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Susjedov mulac (jer moram tako rec) dolazi komotno u dvoriste bez pardona - nema veze jel netko od nas doma ili ne te sa palicom tuce psa.

 

Ovo što opisujete inače nije nimalo bezazleno ! To je naznaka mogućeg težeg oblika antisocijalnog poremećaja osobnosti!

Koliko 'mulac' ima godina?

Ima li i inače problema sa ponašanjem? Nasilnih epizoda? Problema sa zakonom?

 

 

 

Nakon nekoliko upozorenja njemu i njegovim roditeljima postavio sam videokameru i sve to snimio.

Nisam postavio nigdje znak "objekt pod videonadzorom". Ne mislim se tuzit ili radit neke prijave nego postavit snimku na internet pa nek ljudi vide. Smijem li? Mogu li nekako drugacije reagirati?

 

Ako ima manje od 14 - oprez! Onda je 'dijete'.

Inače ne vidim baš što bi vam bilo tko mogao ako prikazujete snimku događaja iz svog dvorišta. Preventivno, mogli bi djelomično 'zamagliti' lice počinitelja, naročito ako je mlađi.

Ako mu se ne sviđa, nek vas tuži.

 

Inače je zlostavljanje životinja ozbiljan prekršaj, čak kazneno djelo.

 

 

Kad sam ja bio klinac dobio bi batine za takvo nesto kod susjeda, onda jos i doma pa mi zato takve gluposti nikad nisu padale na pamet. Ali posto se nesmije sad ni glas dizat na djecu...

 

Ae... plavi telefon... zlostavljanje dece...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija