Jump to content

Žalba na obrazloženje


ehinus

Preporučene objave

Dobio sam presudu, tj statistički sam razveden. E sad sve super krasno, dobio ja alimentaciju, vidjanje ovo ono....sve pet ...po ustaljenoj sudskoj praksi. E sad ono što me dirnulo je način na koji je sutkinja obrazložila kako je došla do zaključka u presudi.

Imam joj želju napisati pismo u kojem se ja nebi zalio na presudu nego na njeno obrazloženje. Sad da li ima to smisla ili nema, nemam pojma ali imam joj želju neke stvari objasniti. Na sudu sam bio tip "prihvaćam sve što velite" -samo da se što prije zgotovi sve.....

 

e sad moje pitanje je dali se ja mogu žaliti na obrazloženje ili ne. ili barem uputiti prigovor

uređeno: od ehinus
dodatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da li ima to smisla ili nema

 

Nema. Ako ste suglasni s izrekom presude, žalbom nećete postići apsolutno ništa. Suci koji se bave obiteljskim predmetima svakodnevno imaju situacije da im netko želi nešto objasniti.

 

Ja razumijem da vas je pogodilo obrazloženje presude, ali nećete ništa postići žalbom ili dopisom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema. Ako ste suglasni s izrekom presude, žalbom nećete postići apsolutno ništa. Suci koji se bave obiteljskim predmetima svakodnevno imaju situacije da im netko želi nešto objasniti.

 

Ja razumijem da vas je pogodilo obrazloženje presude, ali nećete ništa postići žalbom ili dopisom.

 

Ma tako sam si nekako i mislio ....ali opet.....nije u redu ...ma nek

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija