Jump to content

Gdje pronaći određeni dokumenat?


Željac047

Preporučene objave

Poštovani, poduzeće "XY" d.o.o., pokrenut stečajni postupak 2007. godine, dovršen stečajni postupak 2011. godine, te iste godine brisano iz sudskog registra. Potreban dokumenat bivšem radniku navedenog poduzeća (Ugovor o sporazumnom raskidu radnog odnosa), pokušano iz arhive Trgovačkog suda iz Zg, Stalna služba u Ka, radnik upućen u stečajni kancel, pronađen spis u kojem nema traženog dokumenta, gdje još tražiti jer je tom radniku izuzetno bitan taj dokumenat?

Inače, upućen je da potraži kod stečajnog upravitelja, zar je moguće da bi to on zadržao?

Unaprijed zahvaljujem..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da bi taj dokument trebao biti dio personalnog dosjea radnika. Radnik je jedan primjerak trebao dobiti, pretpostavljam da ga je izgubio?

Stečajni upravitelj bi možda mogao imati informaciju gdje su završili, među ostalima, i ti dokumenti.

Pada mi na pamet još jedino eventualno HZMO. Kada se radnik odjavljuje, možda je kadrovska služba kao prilog uz odjavu poslala i dokument kojim dokazuje da je radni odnos prestao sporazumno. Ali ako i je, ne znam koliko su oni to dužni čuvati.

Možda pokušati svratiti do područnog ureda prema mjestu prebivališta radnika?

 

Sretno!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija