Jump to content

progon hrv.branitelja


dajac59

Preporučene objave

evo ovih dana nam polic.službenik počinje dostavljati neke sramotne pozive od krim policije za obavijesne razgovore u svojstvu građanina za ratne zločine protiv civilnog zločina,ispada da smo svi mi hrv.branitelji ratovali i radili zločine protiv civila i to nakon 23 godine,zanima me da li ste upoznati sa najnovijim slučajem jer nitko se u svezi toga ne izjašnjava,ispada da je to tabu tema

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma sve ok.znam da nemam blage veze i da sam čist pred bogom i da nikakve gluposti nisam radio jer sam bio profesionalni vojnik i ponosim se sa tim ali ovakve gluposti nakon toliko godina me jednostavno vrijeđa kao hrvatskog branitelja i sada građanina koji sam nakon ranjavanja  i umirovljenja došao na ovakva poniženja od moje države za koju sam se borio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 22 minuta, dajac59 je napisao:

ma sve ok.znam da nemam blage veze i da sam čist pred bogom i da nikakve gluposti nisam radio jer sam bio profesionalni vojnik i ponosim se sa tim ali ovakve gluposti nakon toliko godina me jednostavno vrijeđa kao hrvatskog branitelja i sada građanina koji sam nakon ranjavanja  i umirovljenja došao na ovakva poniženja od moje države za koju sam se borio

U policiji samo kažeš da na istu temu nemaš što za izjaviti . Točka. 

To je tvoja izjava.

A to što pišeš , tako su bili i naši generali Markač i Gotovina, pa su godine svog života bili u zatvoru u Hagu. 

To policiji ništa ne znači ( pa vidiš i sam tko je u vladi RH ?! ) , to što ti misliš o sebi. Samo im reci da im na istu temu nemaš što za reći i točka.

uređeno: od Kompa
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija