Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

nhny

Registracija vozila

Preporučene objave

Auto mi nije prošao na tehničkom te se ispostavilo da je veći kvar, pa me zanima, budući da će popravak biti gotov kad već prođe onih 15 dana nakon isteka registracije, trebam li privremeno odjaviti vozilo i vratiti tablice da mi ne pošalju kaznu? Osiguranje je uplaćeno, pa ne znam ima li to kakav utjecaj i hoću li ga izgubiti ako odjavim auto. Mogu li oni vidjeti u policiji da je auto pao na tehničkom, pa da mi ne pošalju kaznu za tih par dana više što mi treba?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Zavisi koliko će proći još dana od tih 15.Tehnički njima šalje podatke tko nije produžio pa se tek onda oni pokreću sa ostalim radnjama.Nemaju uvid tko je bio na tehničkom.

Podijeli ovu objavu

Neke provjeravaju i vrlo brzo šalju kazne za neodjavljivanje, a neke tek za više mjeseci. Nema pravila, pa je samo pitanje koliko ćeš imati sreće...

Podijeli ovu objavu

Hvala na odgovorima. Samo me zanima još što onda s osiguranjem? Jel to vrijedi bez obzira na odjavu? I jel ima kakvih dodatnih troškova oko toga da ne ispadne da mi se više isplatilo platiti kaznu?

Podijeli ovu objavu

Ma bojim se da ako prekinem policu ili odjavim auto da gubim bonus, a to bi me onda koštalo više od kazne.

Podijeli ovu objavu

Javili su mi kad će auto biti popravljen i ispada da će biti taman 17 dana. Pretpostavljam da mi svejedno mogu poslati kaznu zbog ta dva dana ako ne odjavim?

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad