Jump to content

tražim dobrog odvjetnika za obiteljsko pravo


anonimno

Preporučene objave

Vidim da vam nitko do sada nije odgovorio pa ću pokušati ja.Tražiti odvjetnika za određeno područje vam je vrlo nezahvalno jer svi bi se odvjetnici trebali jednako razumjeti svako područje i baviti se svim područjima, no kao što je to sa svim strukama svima je poznato da postoje bolji i lošiji,iskusniji i manje iskusni,razvikaniji i oni manje poznati.Osobno imam iskustvo(to je samo MOJE iskustvo!!!),da je bolje uzeti što boljeg i poznatijeg odvjetnika jer mislim da bolje djeluju na pojedine suce(bez uvrede!!!).Ionako su tarife(TREBALE BI BITI!!!)kod svih jednake. Naglašavam da je ovo moje iskustvo i osobno mišljenje!Potražite na internetu "odvjetnici imenik" i dobit ćete popis svih odvjetnika pa odlučite sami!Nadam se da sam ovo poslijednje smio napisati!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz osobnog iskustva mogu vam preporuciti odvjetnicki ured xxxx (dio teksta obrisan..)

ja sam se bio obratio njemu po preporuci jer je strucnjak za obiteljsko pravo a svom bivsem sam otkayao punomoc jer nije nista ucinio za zastitu prava moje djece te kad sam xxx ( ime obrisano) rekao da je ukljucene nadlezne drzavne institucije koje ne prosljedjuju zalbe antidatiraju rjesenja te odvajaju djecu od oceva te da su protiv sluzbenih osoba poduzeti kazneni progoni i bit ce podignute krivicne prijave Keserica i cijeli tim CZSS Sesvete onda je rekao da nema vremena i da ga ne zanima na sto sam mu odgovorio da cu se boriti sam a on neka prati medije te iz moje borbe mogu nesto nauciti..

toliko o tome,inters odvjetnika u brakorazvodnim parnicama je nikakav,to je zanjih nuzno zlo te se ne zele kompromitirati sa drzavom jer su ustvari svi oni dio istog sustava takozvana bijela mafija, czss,drzavno odvjetnistvo,sudovi i ministastvo sto mogu dokazati sa 150 str. dokumentacije za sada.

citajte i dalje vodece nacionalne novine

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 8 godina kasnije...
Iz osobnog iskustva mogu vam preporuciti odvjetnicki ured xxxx (dio teksta obrisan..)

ja sam se bio obratio njemu po preporuci jer je strucnjak za obiteljsko pravo a svom bivsem sam otkayao punomoc jer nije nista ucinio za zastitu prava moje djece te kad sam xxx ( ime obrisano) rekao da je ukljucene nadlezne drzavne institucije koje ne prosljedjuju zalbe antidatiraju rjesenja te odvajaju djecu od oceva te da su protiv sluzbenih osoba poduzeti kazneni progoni i bit ce podignute krivicne prijave Keserica i cijeli tim CZSS Sesvete onda je rekao da nema vremena i da ga ne zanima na sto sam mu odgovorio da cu se boriti sam a on neka prati medije te iz moje borbe mogu nesto nauciti..

toliko o tome,inters odvjetnika u brakorazvodnim parnicama je nikakav,to je zanjih nuzno zlo te se ne zele kompromitirati sa drzavom jer su ustvari svi oni dio istog sustava takozvana bijela mafija, czss,drzavno odvjetnistvo,sudovi i ministastvo sto mogu dokazati sa 150 str. dokumentacije za sada.

citajte i dalje vodece nacionalne novine

 

Molim vas hitno mi treba obrisani odvjetnik ,molim vass

 

Ažurirano

 

Molim vas posaljite mi ime navedenog odvjetnika stvar je veoma delikatna i hitna trebam vasu pomoc

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
Iz osobnog iskustva mogu vam preporuciti odvjetnicki ured xxxx (dio teksta obrisan..)

ja sam se bio obratio njemu po preporuci jer je strucnjak za obiteljsko pravo a svom bivsem sam otkayao punomoc jer nije nista ucinio za zastitu prava moje djece te kad sam xxx ( ime obrisano) rekao da je ukljucene nadlezne drzavne institucije koje ne prosljedjuju zalbe antidatiraju rjesenja te odvajaju djecu od oceva te da su protiv sluzbenih osoba poduzeti kazneni progoni i bit ce podignute krivicne prijave Keserica i cijeli tim CZSS Sesvete onda je rekao da nema vremena i da ga ne zanima na sto sam mu odgovorio da cu se boriti sam a on neka prati medije te iz moje borbe mogu nesto nauciti..

toliko o tome,inters odvjetnika u brakorazvodnim parnicama je nikakav,to je zanjih nuzno zlo te se ne zele kompromitirati sa drzavom jer su ustvari svi oni dio istog sustava takozvana bijela mafija, czss,drzavno odvjetnistvo,sudovi i ministastvo sto mogu dokazati sa 150 str. dokumentacije za sada.

citajte i dalje vodece nacionalne novine

 

Molim izbrisani dio na mail hitno paulacuccurin@hotmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija