Jump to content
smurat

HRVI

Preporučene objave

Prije 55 minuta, smurat je napisao:

Dobio u Tvrtkovoj 20% za status HRVI  te mi drugostupanjska u Mihanovicevoj smanji ispod.Sto sada.

Možeš uložiti žalbu.samo moraš dobro obrazložiti gdje je pogrešila DLP.ako u rješenju piše da nema žalbe ,slijedi tužba.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 16 sati , smurat je napisao:

Dobio u Tvrtkovoj 20% za status HRVI  te mi drugostupanjska u Mihanovicevoj smanji ispod.Sto sada.

U riješenju ti mora pisati razlog odbijanaj. Na taj razlog se žališ ako imaš osnove.

Podijeli ovu objavu

prije 20 sati , smurat je napisao:

Poštovani. Jel vam to prvi put da izlazite pred komisiju? 

Podijeli ovu objavu

Prije 49 minuta, Tonči22 je napisao:

Prije tj dana bio na vjestacenju u Tvrtkovoj zna li neko kada bi mogao ocekivati rješenje 

Čim vidiš poštara eto i rješenja 😉😉😉 .čemu žurba ? sve ide svojim tokom.sve Vas izjeda nervoza.ionako ne možete ubrzati “njihov“ rad ( vještaka i pisara).samo opušteno.

Podijeli ovu objavu

prije 17 sati , Tonči22 je napisao:

Prije tj dana bio na vjestacenju u Tvrtkovoj zna li neko kada bi mogao ocekivati rješenje 

Kako sam bio u blizini našeg područnog ureda za min. hrvatskih branitelja, pitao sam reda radi koliko se čeka rješenje ako znaju. Rečeno mi je cca 60 dana minimalno. Što god to značilo.

Podijeli ovu objavu

Po zakonu o općem upravnom postupku članak 101 stavak 2.  (60 dana). Po navršenih 60 dana  možeš slati požurnicu, prigovor, žalbu na prvostupanjsko riješenje, a na drugostupanjsko pokrenuti spor kod upravnog suda (treba imati novac), Ako ne dobiješ rješenje to se smatra "šutnja administracije" što znači da je prigovor, žalba odbijena, te na osnovu toga možeš pokrenut upravni spor, e onda počinje pravna filozofija, zarez, točka (skoro pa nemoguće dobiti spor). To je cijela igra da nas što manje dovrši zahtjev za status HRVI, a u 90% slučajeva dobivamo 19% bez ikakvih prava.

Podijeli ovu objavu

, Ginko72 je napisao:

Kako sam bio u blizini našeg područnog ureda za min. hrvatskih branitelja, pitao sam reda radi koliko se čeka rješenje ako znaju. Rečeno mi je cca 60 dana minimalno. Što god to značilo.

Ciste lazi.Ja cekam vec pynih 4 mjeseca.

Podijeli ovu objavu

prije 2 sati , zlajo311 je napisao:

Ciste lazi.Ja cekam vec pynih 4 mjeseca.

Prošlo tek 35 dana od vještačenja kad sam bio, kad stigne ok, samo da ne skinu status ispod 20 % !!

Podijeli ovu objavu

prije 3 sati , zokaosijek je napisao:

Poštovani. Dali rade komisije u zg.za drugostupanjska rješenja za hrvi. Naime ja sam bio 3.put 2.02.2020.g.u st.na prvostupanjskoj komisiji. Ako netko zna kakva je situacija nek javi. Bio bi zahvalan! 

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Similar Content

• objavio damirveki
      u opčoj mirovini sam od 2009go..mirovina mi iznosi 3000kn ..zatražio sam RVI te sam prošao te sve procedure..sad mi je taj predmet u tvrtkovoj..zanima me koliko bi mi mirovina išla gore
    • objavio robertfranic45@gmail.com
      Evo za potvrdu invaliditeta ne treba vise ici nakon ocijene ivalidske komisije po posvjedocenje u ministarstvo branitelja vec je dopis ureda drz uprave vjerodostojan i to ide po novo zakonu o braniteljima pozdrav braniteljima i hvala
  • Online korisnici

No members to show

• Napravi novi...