Jump to content

Vrtna sjenica


emka

Preporučene objave

Poštovani,

Na čestici gdje imam kuću nalazi se i vrtna sjenica 11 m2. Kuća je kupljena prije par godina i od tada u ZK

stoji zabilježba da nema uporabnu dozvolu. Koliko je meni poznato za sjenice to nije potrebno tako da mi nije jasno

zašto je stavljena. Što moram uraditi tj. kako napisati zahtjev da mi se ta napomna makne iz ZK. Hvala. Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U svakom slučaju na katastru su stavili zabilježbu a u ZK mi je odgovoreno da moram tamo s njima riješiti.

Zvala sam i rečeno mi je da sročim pismeno nešto pa ću dobiti doma odgovor a s time otići u ZK da skinu zabilježbu.

Mislila sam napisati nešto kao  po Pravilniku o jednostavnim i drugim građevinama i radovima (NN.....) Članak 2. za vrtnu sjenicu tj. nadstešnicu tlocrtne površine do 20 m2

nije potrebna građevinska dozvola niti glavni projekt, stoga molim naslov da ukloni zabilježbu ili možda ima neki bolji prijedlog teksta. Hvala. Lijepi pozdrav

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija