Jump to content

Video snimanje važnih događaja + ostale djelatnosti


Antonio92

Preporučene objave

Poštovani,

namjeravam otvoriti paušalni obrt za videosnimanje važnih događaja za koji mi navodno nije potrebna edukacija. Uz navedeno, htio bi dodati još djelatnosti koje bi mi bile korisne. Ako želim izrađivati pripremu za izradu foto albuma, koji bi fizički izradio foto studio, a ja isti prodao na način da naplatim na cijenu albuma, samo cijenu moje digitalne izrade, da li mi je potrebna određena stručna sprema?

Također, sa laserskim strojem za graviranje, pisao bi prigodni tekst ili precrtavao slike na drvo, pleksiglas, upaljače, drvene privjeske itd. Da li za prodaju takvih proizvoda trebam imati neku određenu školu?

 

Ako mi za prethodno navedeno nije potrebna edukacija/školovanje, pod koju djelatnost bi se svrstalo tako nešto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem se na odgovoru. :)
Svakako ću se još raspitati, namjeravam obrt otvoriti u 1. mjesecu. 
Kada je uz primarnu djelatnost već moguće dodati još njih, svakako bi htio dodati maksimalno koliko mogu... onih djelatnosti koje bi mi mogle biti od koristi.

Dana 04. 12. 2023. u 13:17, vodovod1 je napisao:

18.12.-ostalo tiskanje

18.14 knjigoveške i srodne usluge

74.10grafički dizajn

74.20 videosnimanja

sve ovo je slobodno, ukucahte si NKD 2007 s objašnjenjima pa vidite da li Vam odgovara

Čitao sam NKD sa objašnjenima, ali gdje je navedeno koja su zanimanja slobodna? (da mi za njih nije potrebna škola/edukacija)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija