Jump to content

Povrat drugih 5%


vukovar

Preporučene objave

prije 26 minuta, dajac59 je napisao:

i gdje je tu na izvadku naznačen povrat,nigdje jedino što sam dobio više 75 eura je ta povišica za 4,84%

Ja nisam jos uvijek dobila prvih 5% a sad mi je vidljivio drugih 5%

Nema razlike i fali prvih 5%

HZMO prek telefona samo me šaltaju iz sobe u sobu,svima je vidljivo da imam pravo al mi nemreju objasnit zakaj nisam dobila

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana na rješenju od mirovine imate svoj osobni bod na primjer 60.0000 ako je on bio umanjen za 10% što vam isto piše u rješenju i onda on iznosi 54.0000. Kada vam sjedne mirovina iz 01.02. vaš osobni bod treba opet iznositi 60.0000 a saznat će te tako da taj svoj osobni bod pomnožite s aktualnom vrijednosti mirovine koji sad iznosi 11.77 eur i trebate dobiti novi iznos mirovine. Za sve čudne iznose trebate odmah žalbu podnijeti u HZMO da vam nisu vratili 10% tj. vrijednost osobnog boda nisu vratili prema novom zakonu.

Na primjer: osobni bod 60.0000 x 11.77 eur = 706 eur iznos mirovine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , dajac59 je napisao:

i gdje je tu na izvadku naznačen povrat,nigdje jedino što sam dobio više 75 eura je ta povišica za 4,84%

Pa svi smo tako dobili i prvo vraćanje kada sam dobio 5,26% i sada drugo kada sam dobio 5,55%.

Sada kada se postotci dodaju skinutim osobnim bodovima, bodovi odgovaraju onima pri umirovljenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Skywalker007 je napisao:

Poštovana na rješenju od mirovine imate svoj osobni bod na primjer 60.0000 ako je on bio umanjen za 10% što vam isto piše u rješenju i onda on iznosi 54.0000. Kada vam sjedne mirovina iz 01.02. vaš osobni bod treba opet iznositi 60.0000 a saznat će te tako da taj svoj osobni bod pomnožite s aktualnom vrijednosti mirovine koji sad iznosi 11.77 eur i trebate dobiti novi iznos mirovine. Za sve čudne iznose trebate odmah žalbu podnijeti u HZMO da vam nisu vratili 10% tj. vrijednost osobnog boda nisu vratili prema novom zakonu.

Na primjer: osobni bod 60.0000 x 11.77 eur = 706 eur iznos mirovine.

Gle kolega, zna se da je nas 90% branilo cjeli rat hrvatsku nefakultetski obrazovani ljudi ili kak nas nase hrvatine posprdno nazivaju sada da smo bili pijanci, uhljebi i veliki teret drzave, nazalost to je cinjenica i mi neznamo baratati sa tim brojkama😂, nas fakutetlije sad vozikaju kak oni zele, osobno matematika i ja smo veliki neprijatelji🙈😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , leonarda999 je napisao:

Ja nisam jos uvijek dobila prvih 5% a sad mi je vidljivio drugih 5%

Nema razlike i fali prvih 5%

HZMO prek telefona samo me šaltaju iz sobe u sobu,svima je vidljivo da imam pravo al mi nemreju objasnit zakaj nisam dobila

Nisam dobio ni ja prvih 5% , a obrazloženje je bilo da mi nisu umanjili mirovinu za 10% pa ih ne mogu ni vratiti.napisao sam žalbu ali mi nisu još odgovorili.na mirovini za siječanj ću vidjeti koliko će mi vratiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija