Jump to content

Otplaćeni stan na kojem postoji stanarsko pravo


Rio_72

Preporučene objave

Moji roditelji su 1996 godine sklopili Ugovor o prodaji stana na kojem postoji stanarsko pravo (s obročnom otplatom 28 god). Račun na koji glasi uplata je Monter-Rijeka u stečaju. Na sve postojeće adrese koje sam našao na netu išao sam osobno, no tamo se ne nalazi što sam tražio. Trebao bih znati kamo se obratiti kako bih dobio rješenje o kupljenom stanu, a ne znam kome se obratiti jer ne znam sjedište dotične tvrtke u stečaju niti tko je pravni sljednik tvrtke koja više ne postoji ili postoji samo virtualno.

Može savjet kome se obratiti? Bio sam na Trgovačkom sudu no nisam dobio još nikakav odgovor.

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Borbena7 je napisao:

Imate li još kakvih podataka, osim OIB koji očito nije ispravan?

U privitku kupoprodajni ugovor sa pojedinim zamućenim detaljima. Jedino što bih još mogao dati je IBAN na koji sam uplaćivao rate. Joj, puno hvala

kupoprodajni ugovor zamet_zamucen.pdf

uređeno: od Rio_72
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 16. 04. 2024. u 14:22, Rio_72 je napisao:

Uspio sam ih dobiti na telefon. Nisam dobio nikakvu informaciju.

 

Dana 16. 04. 2024. u 15:27, Miran89 je napisao:

Na stranici Fine piše da je riječ o obrtu tako da probajte u nadležnom uredu za gospodarstvo

Dobio sam s Trgovačkog suda dobiti Potvrda o pravnom slijedu za MONTER – RIJEKA u stečaju.

Zadnja informacija:
 

Citiraj

Rješenjem poslovni broj xxxx/90. od 19. prosinca 1990., u sudski registar ovog suda proveden je upis otvaranja stečaja, temeljem rješenja stečajnog vijeća ovog suda xxxxxx/90. od 17. prosinca 1990. nad "MONTER-RIJEKA" poduzeće za inženjering poslove u građevinarstvu s potpunom odgovornošću, Rijeka, Janka Polić Kamova 19, u registarski uložak 1-1467-00 ovoga suda.
Za stečajnog upravitelja imenovan je Šimun Vulić iz Rijeke, Vatroslava Lisinskog 2.

Na brzaka sam prosurfao podatke navedene osobe za stečajnog upravitelja. Tko zna da li je gospodin još živ.

Nadam se da ne kršim pravila GDPR davajući podatke javno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija