Jump to content

Hitno savjet!!!


anonimno

Preporučene objave

Kupujem motocikl u Zagrebu...a pošto sam iz Djakova idem po njega u Zg...dao sam da mi auto kuca koja se bavi i prijepisima motornih vozila...sastavi ugovor sa svim mojim podacima potrebnim kao kupca i njega kao prodavatelja tako da kad dodjem u Zagreb on samo potpiše i da je gotovo, a ja izvršim isplatu....nadalje rekao sam da mi stave u ugovor o prijepisu i isplatu i da ću mu prilikom prijepisa isplatititi kupovnu cijenu motocikla odmah tako da ne bude nedoumica....samo što ću navesti nešto nižu cijenu nego što je dogoverena zbog poreza naravno....a njemu isplatiti dogovorenu cijenu.....a zatim ovih dana mu poslati prometnu nazad da odjavi zg tablice i onda on meni nazad prometnu da ja prijavim u đakovu...zanima me da li je ovdje sve u redu taj cjelokupni put pošto ću mu ispaltiti novac prilikom kupovine, pa da se eventualno još kako zaštitim ,Hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U principu, tako se u praksi i postupa, jer stranke igraju na povjerenje i rizik.

Samo još dopuna.

Prodavatelj mora potpis ovjeriti kod jb.

A što se tiče cijene, Porezna ima svoje kataloge, pa ako i napišete manju cijenu, naplatiti će vam po svom katalogu.

Ako napišete veću cijenu nego što je u katalogu, naplatiti će vam po većoj cijeni.

A katalozi su tajna. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

....hvala draga notarice, eto ja već napravio kupovinu, međutim nije prodavatelj ovjeravao potpis...bilo je navečer...a ta kuća koja mi je radila ugovor o komisionoj prodaji odnosno posrednik između nas kao das je prodavatelj prodao njima,a oni meni je sve ovjerila i potpisala i rekla da nije potrebno ići kod Jb....eto valjda je sve u redu...ali svejedno hvala!!!!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija