Jump to content

Student - plaćanje kazne


totius

Preporučene objave

UPRAVA ZA ZATVORSKI SUSTAV

Adresa: Petrinjska 12, Zagreb

 

Uprava za zatvorski sustav je upravna organizacija u sastavu ministarstva, osnovana posebnim zakonom, koja obavlja upravne i stručne poslove u svezi s izvršavanjem kazne zatvora izrečene u kaznenom i prekršajnom postupku, kazne maloljetničkog zatvora, novčane kazne zamijenjene kaznom zatvora u kaznenom i prekršajnom postupku, mjere pritvora, uvjetne osude sa zaštitnim nadzorom i rada za opće dobro na slobodi, odgojne mjere upućivanja u odgojni zavod, osiguranjem pravosudnih tijela, provodi stručnu izobrazbu službenika zatvorskog sustava te obavlja unutarnji nadzor pravilnog, pravodobnog i zakonitog rada ustrojstvenih jedinica, službenika i namještenika Uprave.

 

ili prekršajnom sudu, zbog dogovora oko obročne otplate svega što ti je presuđeno, uz mali komentar, nigdje ni u jednom zakonu ne stoji da studenti mogu ne plaćati bilo što, a budući da si jedno dvadesetsedmi koji na ovom pravnom portalu navodiš taj prefiks status pa tek onda nekakav tamo eto prekršaj, tek toliko da opet to spomenem..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dečec,

 

tebi puno toga nije jasno, kako u svezi glede počinjenog prekršaja, tako i u svezi glede plaćanja na ovom portalu.

 

U svakom slučaju moj je savjet bio dobronamjeran iako ga nisi shvatio. Otprilike, pojednostavljeno, svi mi moramo odgovatati za počinjene grijehe, imali ili ne novaca. Ako ih nemamo, to će utvrditi onaj tko izvršava presuđenu kaznu, u konačnici ukoliko je to zaista točno, tako se nešto onda kompenzira danima provedenim u buksi. Trebao si o tome razmišljati prije, a ne nakon počinjenja nedjela.

 

Eto, odradio sam i ovaj dio, za koji sam kak veliš plaćen na ovom portalu, iako lova nikak da stigne.

 

Svejedno dobro si me nasmijao u svezi glede toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Plaću niste dobili jer:

1. niste platitli sindikalnu članarinu

2. niste odradili propisane norme

3. koristili ste više od dva dana godišnjeg odmora u komadu

4. usudili ste se pomilsiti na plaću.

 

Ne zamarajte time korisnike, već se obratite sindikalnom povjereniku. Naravno, pod uvjetom da ste platitli sindikalnu članarinu. :-D

 

Informacije radi: proglašena je r a d n a o b a v e z a i imate z a b r a n u š t r a j k a .

 

Preselila bih sad sve vaše objave, ali ste u lakomislieno ušli u prekršaj pa ću je ostaviti.

:beljo2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne vidim što može ne bit jasno vezano za počinjeni prekršaj - o tome i govorim, manje ironije dobro bi došlo!

 

O čemu pričaš; prvotno pitanje je bilo o postojanju mogućnosti odgode plaćanja kazne, a ne o izbjegavanju plaćanja kazne ili bježanju od odgovornosti.

 

A moralne savjete ostavi za svoju djecu, nisi ovdje da djeliš moralne savjete, već pravne, bio ili ne plaćen za to!

 

U svakom slučaju; pomogli ste!

Lijep pozdrav!

 

:-):-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A moralne savjete ostavi za svoju djecu, nisi ovdje da djeliš moralne savjete, već pravne, bio ili ne plaćen za to!

 

Imaš sreću kaj je danas lijep i sunčan dan i kaj je post prije mene napisala osoba koju sam dužan ovdje poštivati te ti nisam u mogućnosti zbog toga otipkati sve ono što mi je trenutno na pameti, no nadam se da ćeš u budućnosti shvatiti da ovaj nivo komunikacije, boja, ton i sve ostalo nije primjeren za ovo mjesto na koje si očito slučajno zalutao.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija