Jump to content

spomenice dom.zahvalnosti na netu


maloljetnik

Preporučene objave

gospodo bojovnici,znate li da su nam svima koji smo odlikovani smomenicom dom.zahvalnosti objavljena imena i prezimena,cin,"tajni jmbg",te ime zadnje postrojbe u kojoj smo se nalazili, na internetu.....zer to nije krsenje zakona o tajnosti podataka....pitanje kome da se obratim u svezi tog pr5ljavog posla jer dragi nam policajci mi odgovorise da nek si pitam kosoricu....zivjela pravna nam drzava za koju smo ratovali....posto su mi podaci na netu. znaci da svatko moze znati moj "tajni"jmbg i postrojbu ustvari vrlo lako slozit moj ratni put........ :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radilo se o povredi tajnosti podataka ili ne, trebaš biti ponosan (kao i većina branitelja) na to što si sudjelovao u obrani suvereniteta RH i što je tvoje ime objavljeno, a ne sramiti se bez razloga kao da si počinio nekakvo kazneno djelo.

 

Ukoliko ti zbog toga bude pričinjena nekakva šteta uvijek možeš tražiti pravdu putem suda.

 

125i1yv.gif25ialo4.gifix44ft.gif280lgk5.gif

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

podaci se nalate na stranici narodnih novina,naravno da sam ponosan na svoje sudjelovanje u dom. ratu ali zanima me cemu onda taj famozni zakon....jel to netko pomaze savi strbcu da si lakse slozi popis nas koji smo bili od pocetka do kraja te nam pakira preko svog veritasa....nebih se zacudio da sam vec u nekoj njegovoj optuznici....jer jos 92.g mi je bilo ime na njihovoj televiziji,pod nazivom ustaski ubojice napadaju srpski dubrovnik...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da nije problem objava registra branitelja, jer je identičan telefonskom imeniku RH :-D .

 

500.000 branitelja ??????????, kada sam ja bio "tamo" bilo nas je maximalno 5.000, a ostali su bili prehlađeni, studirali, bili u pozadini, skupljali pomoć (za sebe).......

 

To je sve politika a politika je k...a !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kome je moral slabija strana teško ga ima igdje na ovom forumu. Neka se znaju svi matični brojevi, imena i prezimena i drugo ako treba, ali od svih branitelja zajedno. Sa deset, sto ili tisuću imena lako je manipulirati ali da vidim savu(ne Savu nego savu) kako će manipulirati sa 100000 hrvatskih branitelja! Ili sa tristotinetisuća! :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..ma ljudi upises svoje ime i prezime na googlu i odmah vam izbaci jmbg,cin,postrojbu i datum dodjele spom.dom.zahvalnosti i to vam je to...netko je u narodnim novinama bio jako pametan,pa dao nase podatke onim smecarima iz veritasa....netreba se njih bojat nego nasih idiota.....znaci svatko ti moze pronac i adresu i ostale podatke.....ja opet ponavljam cemu onda sluzi taj famozni zakon o tajnosti podataka....neka mi netko od pravnika odgovori.... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

markoprk je napisao:

Kakav je ovo forum i o čemu se ovdje raspravlja.Pravo ili moral?

Mislio sam da ovdje mogu naći pravnu pomoć,za zaštitu svojih prava.

Nisam valjda pogriješio?

 

dakako da si pogriješio jer vjerovatno nisi pročitao pravila foruma.

forum služi radi informiranja iz iskustava bez obzira na slovo zakona....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija