Jump to content

Skripta s novim izmjenama i dopunama


luddy12

Preporučene objave

bok! molim skriptu za državni stručni s najnovijim izmjenama na adresu evam4@net.hr

 

bila bih jako zahvalna kad bi mi to netko poslao, po struci sam socijalna radnica i moram polagati stručni uskoro, pa mi je kakva skripta dobro došla, a pogotovo ako netko ima baš za stručni socijalnih radnika!

 

Velikoooo hvala unaprijed 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Antonjo je napisao:

zašto neko ne bi uploadao skripte na neki od filehosting servisa, pa da se ne moraju slati pojedinačno...

evo nekih od servisa:

 

filefactory.com

fileflyer.com

fileqube.com

gigasize.com

ifile.it

ifolder.ru

mediafire.com

megashare.com

megaupload.com

mihd.net

plunder.com

rapidshare.com

 

E to bi bilo najbolje! Al dok se ne uploada moze li i meni netko pliz poslati, VSS, na nujerz@net.hr Thanx!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

data-8888 je napisao:

ja bih molila ako može meni skripta sa novim izmjenama i dopunama, SSS - adm. referent - zapisničar na sudu..... imam skriptu ali bez novijih izmjena pa mi treba nova. molim pomoć...

 

mail: svjetlana.lanc@gmail.com

 

tnx

 

 

 

Pozdrav, ja također polažem dsi za administrativnog referenta - sudskog zapisničara, pa ako ima netko skriptu, molim da i meni pošalje na mail blankakikic@gmail.com. Zahvalna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
  • 5 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Poslano: 22.10.2009. 8:13

--------------------------------------------------------------------------------

opći i posebni dio za sudske službenike

 

Molila bi dali bi mi neko mogao dati neke informacije o tome što sve mora odgovarati voditelj ureda predsjednika suda u posebnom dijelu stručnog ispita, te bi molila nekog da mi pošalje skriptu za opći dio za sudske službenike na mail:fogec@net.hr.

Puno hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav svima!

 

Nova sam tu pa vas molim ako netko ima najnoviju skriptu za drzavni strucni ispit (VSS) sa izmjenama zakona koji su stupili na snagu od 1.1. i izmjene EU dijela vezano uz Lisabonski ugovor...da mi ju posalje na zgchico@yahoo.com

 

 

Unaprijed zahvaljujem i sretno svima!

 

Chica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija