Jump to content

Disciplinski postupak u MUP-u


Azrijel39

Preporučene objave

Policijski sam službenik MUP-a RH, znači državni službenik, te je protiv mene pokrenut disiplinski postupak zbg teže povrede radne discipline, obzirom sam sudionik prometne nezgode u kojoj je jedna osoba smrtno stradala te je protiv mene podnjeta kaznena prijava zbog kaznenog djela iz čl. 272, st. 1 i 3 KZ-a „izazivanje prometne nesreče sa smrtnom posljedicom“. Do sada su kod prvostupanjskog disciplinskog suda MUP-a protiv mene bile zakazane tri rasprave koje sam oglagao zbog zdravstvenog stanja, odnosno teškog psihičkog stanja,(F43.2 i F60), te je odgodom treče rasprave odmah zakazana i četvrta. Dali disciplinski sud može provesti raspravu protiv mene ako ja nisam prisutan, a svoj izostanak uredno opravdavam zdravstvenim stanjem, ako da temeljem kojeg zakonskog propisa, a ako ne također temeljem kojeg zakonskog propisa, jer za sada nisam u mogičnosti nazočiti disciplinskoj raspravi zbog zdravstvenog stanja u kojem se nalazim. Molim vas za pomoč, te unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija