Jump to content

Neisplacen dug od 10.god-POMOC HITNO!!!


Macicko

Preporučene objave

Pozz svima!!!Rastavljena sam vec 10.god,imam sve ovrhe na placu,papire sve crno na bjelo.Bivsi,radi na crno,imovinu prepisal mami(u penziji),bio u zatvoru (radi 10.stvari),tako da ga se neka kaznena prevec i ne dotice.Pomirila sam se sa zastarom jednog djela duga,ali mala je vec u 17.god-i on nema namjeru uopce dati niti 1.kn-jos se svojski bori protiv toga.Posto radim i zivim u Vojvodini (rod.i ja i kcer u Hrv-Hrvatice ,imamo drzavlj.i prijavu boravka )nemam pravo na neku pomoc iz soc.rada-ZAMOLILA bi vas savjet,posto baka ima prihode,nekretninu-moze li se zaostatak,i buduce uzdrzavanje naplatiti,iz njene nekretnine i penzije????Napom.bivsi i majka zive skupa.MOLIM VAS HITNO POMOC,jer sam vise na rubu zivaca-HELP!!!! :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Izvinjavam se nisam detaljno objasnila-radi se o zaostatku alimentacije,bivsi je prepisao pokretnine i nekretnine,na majku da se nebi mogao naplatiti zaostatak alimentacije,jer nema iz cega,ne radi(rad na crno).Zivjeli smo kod njegovih,i na razvodu-podjelili samo pokretnine( namjestaj,stvari), a sve ostalo je glasilo na majku i oca.DALI se ZAOSTATAK MOZE NAPLATITI iz bakine nekretnine???Veliko hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija