Jump to content

pomoć vezano za sudsko ročište


marlino

Preporučene objave

kako mogu od suda tražiti saslušanje svjedoka?radi se o prijedlogu bivše žene koja želi skratiti susrete između mene i diteta na jedan vikend u misecu,s kojim se centar naravno slaže.ja bi htio da se saslušaju svjedoci koji znaju cilu situaciju pa tako mogu reći što misle o tome svemu (po pitanju laži) s kojima se bivša služi a centar je u tome podržava ;te objasnit zbog čega je mome ditetu potrebno održati kontakt sa mnom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepo, napišite podnesak u kojem tražite da se saslušaju svjedoci zbog relevantnih dokaza u postupku, napišite sve njihove podatke, na ročištu to predajte i recite da svakako uđe u zapisnik. O tome hoće li pozvati svjedoke odlučuje sudac, no, ne učini li to, imate jedan od temelja za žalbu na presudu koja bi bila donesena, ukoliko bude protiv interesa djeteta i zdravog razuma.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala za savjete kao što sam već napisao nezadovoljan jesam njihovim radom s obzirom da psihologinja sama utvrdila psihičko zlostavljanje diteta od okoline a pomaže svojim odobrenjem prijedloga za smanjenja susreta mene i diteta iako zna da istu nisam vidio od ljeta.nadalje u psihičko zlostavljanje je osim majke uplela i mene iako zna da dite viđam 10 ak puta godišnje otkad je presuda donesena(skoro 2 god) zato sam napisao kaz.prijavu protiv isti i zbog ne poduzimanja mjera za zaštitu diteta.a trenutno pripremam dokumentaciju za ministarstvo,pravobraniteljicu a kad prođu sva ročišta na sudu pripremit ću sve ako triba za novine i tv.ne samo zbog onog što je centar učinio mome ditetu nego zato da napokon shvate da je njihova dužnost štitit prava dice a ne jednog roditelja(uglavnom majke)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija