Jump to content

dionice hrvi


kramp

Preporučene objave

Jučer smo u HVIDR-i Susedgrad imali godišnju skupštinu na kojoj smo se dotakli problema dionica dobivenih na osnovu invaliditeta, te smo jednoglasno zaključili da je sramotan način na koji nam to daju jer očito misle da smo glupi i da o tome ništa ne znamo. Primjerice, ja sam početkom ove godine dobila dionice žitnjaka kojima je nominalna vrijednost bila 690kn a tržišna 70kn što je 90% manje. Sve u svemu mogla sam dobiti samo 1.900kn a oni kažu da su mi dali 19.oookn. Niti danas ne stoje puno bolje , vrijednost im je oko 145kn, no to je daleko od 690kn. Stoga smo tražili da vodstvo HVIDR-e pošalje neku prosvjednu notu Vladi i HPF-u.Molim Vas da svi članovi to isto traže od svojih podružnica jer ćemo samo tako moći nešto pokrenuti. Šutnja će nas pokopati.

Unaprijed hvala svima koji će nešto poduzeti!

Vrijednosti dionica možete pratiti iz sata u sat uživo na stranicama crobex-a

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo za sve one koji žele pratiti cijene dionica i da ispravim kolegu..ne prati se to stanje na stranicama crobex-a..

CROBEX je indeks najlikvidnijih dionica Zagrebačke burze..

a trenutne cijene dionica prate se na stranicama Zagrebačke burze(može se i preko brokerskih kuća i poslovnih web portala)

dakle link je www.zse.hr

a konkretno TRENUTNE CIJENE na slijedećem linku.

 

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26495

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija