Jump to content

Drugostupanjsko hrvi


Bucimir

Preporučene objave

Molio bih nekoga da mi odgovori koliko dugo se čeka drugostupanjsko rješenje o statusu hrvi.Nakon što sam prvi put dobio manje od 20%i na prvostupanjskoj i nakon žalbe i na drugostupanjskoj nisam podnio tužbu nego sam nakon dvije godine ponovio postupak,naravno uz kontinuirano liječenje,i dobio u Osijeku 20%privremeno od 1.7 2009.-30.10.2010.Naime zašto postavljam ovo pitanje.Znam neke koji su poslije mene bili u Osijeku i dobili su drugostupanjska rješenja.Zanima me koliko vremena treba da i ja dobijem rješenje ali isključivo legalnim putem,nikako preko nekoga ili možda preko nekih udruga.Nemam ništa protiv da udruge nekom pomognu ali ne na moju štetu.Do kada ću ja i meni slični biti građani drugoga reda? Pozdrav svim istinskim braniteljima a takvih je makar 5 puta manje nego u registru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokušajte putem Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti u Osijeku, na Gornjodravskoj obali (ne znam koji je točno kbr.- mislim 94) pitati dali vam to mogu (a vjerojatno hoće) ubrzati slanjem požurnice.

 

Ako niste iz Osijeka (vidim u profilu - zapadna Slavonija) imate vjerojatno ispostavu Ministarstva branitelja u vašem gradu pa vam i oni mogu predmet ubrzati isto tako požurnicom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru.Ne želim se nkoga moliti za ništa.Imam vrlo loša iskustva,a još kad usput sretnem koje kakve ljigavce koji nisu bili nigdje a riješili su sve!!!!!Šuma,kuća i ludnica,to je moj život u mojoj državi za koju sam se ja borio i razbolio.Pozdrav svima onima koji pozdrav zaslužuju a one druge da bog da pravda stigla kad tad!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

sibenik44 je napisao:

prvostupanjska je bila u rujnu. drugostupanjsko je bilo polovinom srpnja ove godine.

prvostupanjsko-30%.

drugostupanjsko-manje od 20%!

 

 

 

Prvi puta i PLP i DLP dalo 30 %.

 

Sada drugi puta ( također bio u rujnu 2009 na PLP - u ZG dobio 20 % )

12.08.2010. primio rješenje DLP koji su potvrdili tih 20 %.

 

Znači od izlaska pred komisiju do rješenja DLP prošlo je 11 mjeseci.

 

Još mi je ostao treći puta .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Šibenika u potpunosti razumijem.Ta dosta je onih koji su ostvarili status i puno jelakše postrožiti kriterije nego oduzeti prava lažnjacima kojih je,usudio bih se reći,više nego pravih,istinskih.Molim vas dali među nama ima nekoga tko nezna makar i jednog lažnjaka?Ja prvi neću nikoga prijaviti jer je netko plaćen za taj posao.Siguran sam da mnogi od vas isto misle ali treba biti iskren i to priznati!Ma ne smijem više.Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bucimir je napisao:

Šibenika u potpunosti razumijem.Ta dosta je onih koji su ostvarili status i puno jelakše postrožiti kriterije nego oduzeti prava lažnjacima kojih je,usudio bih se reći,više nego pravih,istinskih.Molim vas dali među nama ima nekoga tko nezna makar i jednog lažnjaka?Ja prvi neću nikoga prijaviti jer je netko plaćen za taj posao.Siguran sam da mnogi od vas isto misle ali treba biti iskren i to priznati!Ma ne smijem više.Pozdrav!

To su vec branitelji prosli za vrijeme bivseg ministra Pancica i tu hajku su odradili.Nemojmo kolege olako baratati brojkama,nemojmo barem kad vidimo koliki je bio broj samoubojstava branitelja.Ozbiljna je to bolest i nek struka i institucije pokazu koji je to realan broj.Vise laznih od pravih,uh to je malo neugodno,odo ja. :bjezi:
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bucimir je napisao:

.Molim vas dali među nama ima nekoga tko nezna makar i jednog lažnjaka?

 

Evo ja ne znam niti jednog " lažnjaka ".

Da imam iti ikakve indicije - i najmanje od najmanjih da je netko " lažnjak ", ne dokaze-bile bi mi dovoljne indicije, bez imalo razmišljanja bi ga prijavio nadležnim institucijama pa neka one dalje rade svoj posao.

Ili da znam općenito da netko koga osobno poznajem radi nešto tako ili slićno tome protuzakonito , prijavio bi ga - sigurno 100%, pa neka oni koji su za to plaćeni dalje odrađuju svoj dio posla.

 

 

Bucimir je napisao:

Ja prvi neću nikoga prijaviti jer je netko plaćen za taj posao.Siguran sam da mnogi od vas isto misle ali treba biti iskren i to priznati!Ma ne smijem više.Pozdrav!

 

Prijaviti se može na više načina : pisanim putem , osobno, putem telefona i to sve možete učiniti potpuno anonimno ili se predstaviti.

 

Ništa dalje vi ne morate raditi a i nemate ovlasti da bi išta dalje od toga mogli poduzimati prema po vama sumnjivim osobama tzv " lažnjacima ".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega iz Šibenika nije mi jasno započneš temu onda odustaješ ovdje smo registrirani da si pomažemo a ne da se bojimo meni je ovaj forum u mnogo čemu pomogao a vjerujem da je i drugima stoga hrabro ako si čiste savjesti nebojse ničega svi smo imali problema ali s vremenom sve sjedne na svoje mjesto :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bolje je biti dosadan ko ja, a ne se ukljuciti rijetko u forum i nesto napisati u smislu"imam ja puno toga za reci ali nebi ja sad".Zbog takvih stvari ova tema sad je otisla u krivom smjeru i zao mi je zbog toga ,zbog kolega koji jedva cekaju da podijele iskustva oko cekanja rjesenja o statusu HRVI.Ja Sibenika uopce ne razumijem i moram reci da to nije fer.Nebum se vise javljal na ovu temu,cekam da se ukljuce kolege sa iskustvima koja su u potpunoj vezi sa temom pa vise necu klafrat o nekom koji je tu temu uzurpirao.Kolega Bucimir je otvorio temu da sazna koliko se ceka drugostupanjsko rjesenje pa mu ne treba unistit temu,makar mislim da je i on sam tu temu malo izokrenul laznjacima za koje je mogel otvorit novu temu. :tikvan::bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

Bolje je biti dosadan ko ja, a ne se ukljuciti rijetko u forum i nesto napisati u smislu"imam ja puno toga za reci ali nebi ja sad".Zbog takvih stvari ova tema sad je otisla u krivom smjeru i zao mi je zbog toga ,zbog kolega koji jedva cekaju da podijele iskustva oko cekanja rjesenja o statusu HRVI.Ja Sibenika uopce ne razumijem i moram reci da to nije fer.Nebum se vise javljal na ovu temu,cekam da se ukljuce kolege sa iskustvima koja su u potpunoj vezi sa temom pa vise necu klafrat o nekom koji je tu temu uzurpirao.Kolega Bucimir je otvorio temu da sazna koliko se ceka drugostupanjsko rjesenje pa mu ne treba unistit temu,makar mislim da je i on sam tu temu malo izokrenul laznjacima za koje je mogel otvorit novu temu. :tikvan::bjezi:

Ti se nebuš više javljal na ovu temu,pa ti bi na gu..cu progovorio,bolesno je kako si dosadan.Daj malo pročitaj šta i kakve komentare pišeš,95 % nema veze s vezom,a i to sam previše rekao.Natrkeljaš se na temu da napišeš svoj komentar,a pametne ni blizu.Pogledaj malo po postovima i vidjet ćeš da s više neće javljat ni oni koji imaju šta pametno za reć.

Ajde da baš vidimo "kak se nebuš javljal"ili će šup.k pobijedit?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ti se nebuš više javljal na ovu temu,pa ti bi na gu..cu progovorio,bolesno je kako si dosadan.Daj malo pročitaj šta i kakve komentare pišeš,95 % nema veze s vezom,a i to sam previše rekao.Natrkeljaš se na temu da napišeš svoj komentar,a pametne ni blizu.Pogledaj malo po postovima i vidjet ćeš da s više neće javljat ni oni koji imaju šta pametno za reć. Ajde da baš vidimo "kak se nebuš javljal"ili će šup.k pobijedit?

 

 

:smijeh::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne javljam se na temu ali decki moji vrlo blizu sam vaseg prijedloga i vase zelje.Dok se vas dvojica javljate na temu koja je ozbiljna i to koristite protiv mene,postaje mi jasno da bu to sve otislo k vragu.Ovim putem pitam vas kakve vase pisanje ima veze sa temom i to pitam moderatora.Svoje privatne stvari s vama rijesavam putem PM.Otvoril sam temu na caffe forumu ali vi ovo koristite za pljuvanje,svaka vam cast.Ajde se probajte javit koji put kolegama u problemima ili supruzi naseg kolege koji je bolestan.Vi ste prava slika stanja u kakvom jesmo i pitam se dali smo i bolje zasluzili.Nismo,nema teorije. :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovaj forum zbilja ide u #OOPS# . Počmemo temu sa jednim , a ona se ( obavezno ) završi sa nečim što nema blage veze sa postavljenim pitanjem . Daj prepucavajte se preko pp . Da nema morskogwuka ijoš njih dvoje troje , ovo bi postao forum za ispuštanje loših vibracija i frustracija . Molim šibenika 44 , da nam pojasni svoju situaciju i zbo nas i zog sebe samog , možda dobije pametan savjet ili odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kaj bumo sad ckomili na ovu temu zbog toga sto se Sibenik ne javlja.Ima i drugih iskustva.Na caffe forumu je kolega Sibenik u temi "kako se rijesiti bolesti PTSP" objasnio svoj status.Vec ima pet godina kako se riješija aveti zvane PTSP i sad uspjesno radi posao profesionalnog vozaca i bez problema vozi autobus ili prikolicar i to do vrha Njemacke.Evo sad se Borat ukljucil a on koliko vidim ima najnovija iskustva oko drugostupanjskog HRVI pa bi volio da to podijeli s nama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

Kaj bumo sad ckomili na ovu temu zbog toga sto se Sibenik ne javlja.Ima i drugih iskustva.Na caffe forumu je kolega Sibenik u temi "kako se rijesiti bolesti PTSP" objasnio svoj status.Vec ima pet godina kako se riješija aveti zvane PTSP i sad uspjesno radi posao profesionalnog vozaca i bez problema vozi autobus ili prikolicar i to do vrha Njemacke.Evo sad se Borat ukljucil a on koliko vidim ima najnovija iskustva oko drugostupanjskog HRVI pa bi volio da to podijeli s nama.

Čuj deprić,kad već neće kolega Borat komentirati svoja iskustva mogel bi ti umjesto njega,tek toliko da nas prosvjetliš a i da ne čkomimo na temu :dvoje::pljesce: ,uff uf ,ode ja :cice::bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija