Jump to content

Upis zabrane otuđivanja vozila - odgoda upisa izjavom ?


pero2012

Preporučene objave

Poštovani.

 

Molim za pomoć.

 

Dobio sam poziv za upis zabrane otuđivanja vozila (MUP - Zagreb).

Dobio sam informaciju da se taj upis moze odgoditi sa izjavom-prigovorom koju moram donijeti u MUP. Nažalost, nisam saznao kako ta izjava točno mora izgledati i što mora sadržavati.

Obzirom da sam vrlo često na putu izvan Hrvatske, nemam nikakvo rješenje o ovrsi (poštar je donosio žute listiće ali nisam stigao podignuti poštu). Jedina informacija koju sam dobio je da je zahtjev za upis prema rješenju suda, i da se radi o RBA.

 

Molio bih da me uputite kako da napišem izjavu odnosno da me uputite kome da se obratim u tu svrhu.

 

 

Hvala !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neznam kakva bi to izjava bila koju možete podnesti MUP-u za upis zabrane otuđenja vozila i ako postoji pravomoćna ovrha na temelju koje sud zabilježbu zabrane otuđenja. MUP samo provodi nalog suda koji je poslao takvo rješenje. Ukoliko Vam je 2 puta pokušana dostava ovršnog prijedloga, a Vi ih niste podizali ovrha je izvješena na oglasnu ploču i postala je pravomočna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija