Jump to content

prolazk preko crvenog svjetla


Zoran Jardas

Preporučene objave

Poštovani,moj sin koji ima 20 god ,položio je sa punoljetnošću,nema do sada niti jedan prometni prekršaj,dobio je obavezni prekršajni nalog od strane presretača koji ga je snimio u 1,30 iza ponoći kako prolazi križanjem kroz crveno svjetlo gdje nema žive duše,mada ga po meni to ne opravdava,jer na crveno se mora stati,alkohol je bio 0.0. Moje je pitanje sljedeće,dali možemo podnesti kakav prigovor,ili molbu,da mu se kazna smanji,ili čak odbaci,ako već to ne onda da plati na rate,jer je student i nema prihoda,dovoljna mu je kazna što će ostati mj. dana bez vozačke dozvole..unapred hvala za odgovor..

uređeno: od Zoran Jardas
krivo slovo
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Normano da se može (to i piše na dnu u uputi o pravnom lijeku) i u prigovoru zatražit smanjenje kazne ili opraštanje kao i mjere uz navedene razloge.Sad se ne plaćaju troškovi izdavanja OPN-a nego će se platit sudski troškovi koji iz istih razloga mogu bit smanjeni ili ukinuti.Što će na kraju ispast i kako treba čekat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Normano da se može (to i piše na dnu u uputi o pravnom lijeku) i u prigovoru zatražit smanjenje kazne ili opraštanje kao i mjere uz navedene razloge.Sad se ne plaćaju troškovi izdavanja OPN-a nego će se platit sudski troškovi koji iz istih razloga mogu bit smanjeni ili ukinuti.Što će na kraju ispast i kako treba čekat.

hvala na odgovoru,dali možda ima ovdje negdje kakav ogledni primjerak prigovora ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija