Jump to content

Ovrha-nasljednik.molim za savjet!!


dunja123

Preporučene objave

Poštovani,

može li mi netko odgovoriti kako se zaštiti od moguće ovrhe...

Evo o čemu se radi...

Pokojni suprug bio je davno (jako davno) jamac jednom čovjeku za auto. Ovaj to nije platio pa se auto kuća naplatila od Croatia osiguranja. U 3. mj. ove ogdine, točno kad mi je suprug umro, nađem u pošt.sandučiću obavijest da nešto podignem s pošte ( na suprugovo ime!). U pošti kažem da je mi je suprug preminuo i žena kaže onda vam to ne mogu dati nego ćemo vratiti na sud, a vi ako imate koga na sudu raspitajte se o čemu se radi (bila sam zabrinuta naravno). To sam i učinila i saznala preko poznanice da se radi o ovrhi od Cro.osiguranja za taj auto za koji je muž bio jamac i kaže mi da će sud to sad vratiti u CO, a što će biti dalje ne zna. Nakon ostavinske rasprave, kad sam mogla dobiti uvid u suprugov bankovni račun itd. trebala sam pokriti minus na tekućem, što sam baš jučer i napravila, no u banci mi kažu da ne mogu zatvoriti račun jer stoji blokada. U FINI kažu to isto (s računa nije ništa uzeto, jedino su kao rezervirani neki novci oko tisuću kuna, po toj blokadi, to su mi također rekli u banci). Zanima me kako skinuti tu blokadu da mogu zatvoriti račun, te kako se zaštiti od moguće ponovne ovrhe CO mene kao nasljednika jamca ili mog sina, koji će primati očevu mirovinu. Usput dobila sam i otkaz tako da me strah da nas ne ovrše.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija