Jump to content

Rješenje o ovrsi - komunalna naknada


manux

Preporučene objave

Rješenje o ovrsi od 25.03.2014. za komunalnu naknadu prema Rješenju od 15.02.2010.(??) za razdoblje obveze plaćanja od 8/11 do 6/13. Žalba na rješenje o ovrsi nije podnesena. Navedeno Rješenje očekujem da uskoro pošalju na Finu (dosada samo dostavljeno meni kao ovršeniku, iako u rješenju stoji da je dostavljenu i u FINU).

Da li može nešto poduzeti da se izbjegne plaćanje? Žalba, tužba?

 

Dodatno, postoji i suvlasnica nekretnine na koju ne glase rješenja (podaci o obveznicima komunalne izmijenjeni kasnije). Da li se može tražiti izmjena rješenja obveznika plaćanja ili tek kasnije tužbom vraćanje pola plaćene komunalne naknade nakon što meni ovrše račune.

20160121091917512.pdf

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rješenje o ovrsi od 25.03.2014. za komunalnu naknadu prema Rješenju od 15.02.2010.(??) za razdoblje obveze plaćanja od 8/11 do 6/13. Žalba na rješenje o ovrsi nije podnesena. Navedeno Rješenje očekujem da uskoro pošalju na Finu (dosada samo dostavljeno meni kao ovršeniku, iako u rješenju stoji da je dostavljenu i u FINU).

Da li može nešto poduzeti da se izbjegne plaćanje? Žalba, tužba?

 

Dodatno, postoji i suvlasnica nekretnine na koju ne glase rješenja (podaci o obveznicima komunalne izmijenjeni kasnije). Da li se može tražiti izmjena rješenja obveznika plaćanja ili tek kasnije tužbom vraćanje pola plaćene komunalne naknade nakon što meni ovrše račune.

 

tolika kuća a ne podmiruješ svoje obveze.

suvlasnici solidarno odgovaraju za dug.

kad platiš dug od suvlasnika možeš tražiti povrat djela duga koji se odnosi na njegovo suvlasništvo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija