Jump to content

brisanje tema


pposlovni

Preporučene objave

nekad je bolje sutjeti nego se blamirati pa brisati teme, ovo je vec drugi put da sam to primjetio nisam mislio reagirati jer sam uglavnom pasivni promatrač.

 

naime, danas je bila tema od nekog momka u pitanju je bio prometni prekršaj i presuda prekršajnog suda te upit za žalbu na istu. U tom predmetu kazna izrečena presuda je bila blaža od predložene u optužnom prijedlogu.

Na to je moderator potpetica ili kako vec svojim strucnim znanjem savjetovao istom da ne podnosi žalbu jer bi visoki prekršajni sud mogao "potvrditi kaznu od policije" (koja je veća od presuđene)mislim loool da nepisem obrazloženje na to jer većini je jasno o cemu se radi. ( temelj)

 

Nakon sto sam izrazio svoju zabrinutost tim odgovorom i molio neko objasnjenje, da sad nenabrajam opet sta sam napisao o postupku odlučivanja viseg suda povodom žalbe okrivljenika i mogućim odlukama viseg suda ali nikako na stetu onoga koji izjavljuje žalbu tema biva obrisana.

 

To stvarno nije od interesa za portal poput ovoga koji svaki dan posjecujem iako nisam aktivan na forumu al svakako je jako koristan portal i pomaze mi u praksi.

 

ipak je ovo pravni portal a izjavama i ponašanjem određenog svakako gubi na vjerodostojnosti.

 

s poštovanjem.

 

p.s. hvala bogu na Print Scr, :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prvo tema nije bila ni moja, samo sam sudjelovao u njoj.

drugo ako se moderator za 5k postova pravi začuđen onda je tu za mene kraj prče, jedino se nadam da ce neko od čitatelja ili osobe koja je otvorila temu sjetiti se toga.

 

dosta ljudi laika se drže savjeta s ovog foruma koji su u velikoj vecini i ispravni

 

međutim kad ti jedan od savjetnika kaze

 

"nemoj se žaliti visokom prekršajnom sudu jer si dobro prosao, plati kaznu jer vps ti moze potvrditi kaznu od pu. iz optužnog prjedloga koja je veća nego kazna koju si dobio od suda"

 

i ja bi obrisao tu temu na njegovom mjestu.

 

 

samo imajte u vidu da nekim savjetima možete jako oštetiti osobe koje traže pomoć na ovom portalu a to nije dobro za nikoga.

 

pozz i vracam se u pasivce, nije vrjedno gubljenja živaca pogodovo sto mi neplaća to ovdje niko

 

pozdrav virtualne sveznalice

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

od pposlovni dana 1.3.2012. 15:26 prvo tema nije bila ni moja, samo sam sudjelovao u njoj. drugo ako se moderator za 5k postova pravi začuđen onda je tu za mene kraj prče, jedino se nadam da ce neko od čitatelja ili osobe koja je otvorila temu sjetiti se toga. dosta ljudi laika se drže savjeta s ovog foruma koji su u velikoj vecini i ispravni međutim kad ti jedan od savjetnika kaze "nemoj se žaliti visokom prekršajnom sudu jer si dobro prosao, plati kaznu jer vps ti moze potvrditi kaznu od pu. iz optužnog prjedloga koja je veća nego kazna koju si dobio od suda" i ja bi obrisao tu temu na njegovom mjestu. samo imajte u vidu da nekim savjetima možete jako oštetiti osobe koje traže pomoć na ovom portalu a to nije dobro za nikoga. pozz i vracam se u pasivce, nije vrjedno gubljenja živaca pogodovo sto mi neplaća to ovdje niko pozdrav virtualne sveznalice

 

Prvo i zadnje, o vašem pravopisu bespredmetno je raspravljati.

 

Negacija.......itd (nisam niti ja lektor hrvatskog jezika, ali ne mogu da ne zaobiđem vaše gramatičke pogreške).

 

Manje - više, to je nebitno u ovom topicu, postu ili raspravi.

 

Međutim, niste mjerodavni da kritizirate moderatore ovog portala jer niste nikom pomogli pravnim savjetom ili informacijom.

 

A moderator petpetica je puno pomogao mnogim korisnicima, i njegovi postovi i informacije su 99,9% točni i ispravni, stoga mislim da je vaša opaska neprimjerena na račun istoimenog moderatora.

 

Isto tako, ako se ne slažete sa pravnim savjetima, odnosno imate drugo mišljenje vezano za neku temu, uvijek to možete napisati, a za eventualne pogrešne informacije imate podforum "Knjiga gostiju" pa tamo možete napisati sve nepravilnosti koje ste - nedostatke koje ste uočili ili primjetili na ovom portalu.

 

Eto, toliko od virtualnog neznalice.

 

;-)

 

Ovdje nemamo savjetnike :-D

Negacija................"ne" se katkad piše odvojeno...

 

http://www.youtube.com/watch?v=TkoXvBhf00o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima, osobito našem moderatoru za kojeg sam mislio da je stručnjak samo za pavna pitanja nas branitelja, kad ono naš moderator predaje životnu školu iz vlastitog iskustva.

Što se pravopisa tiče,u dijelu rečenice "ali ne mogu da ne zaobiđem vaše gramatičke greške" ovo "da" hrvatska varijanta ne poznaje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima, osobito našem moderatoru za kojeg sam mislio da je stručnjak samo za pavna pitanja nas branitelja, kad ono naš moderator predaje životnu školu iz vlastitog iskustva. Što se pravopisa tiče,u dijelu rečenice "ali ne mogu da ne zaobiđem vaše gramatičke greške" ovo "da" hrvatska varijanta ne poznaje.

 

Ova PAVNA PITANJA razumijem..aj undesrtand (jedna greška ali ima ih puno više u vašem citiranom postu - nisam lektor, međutim neću niti ostati dužan pa, imamo Office - Microsoft pa, ne moramo biti kolektori glede ispravljanja pravopisa ali neki, bit će moraju da se odraze i skoče ).

 

jes of skroz...

;-)

Vidi link:

 

Dobro jutro !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija