Jump to content
ana perić

pravosudni ispit

Preporučene objave

DA li je netko poslijednjih mjeseci polagao pravosudni i kakva su iskustva? Budući radim u javnoj službi dobro bi mi došla svaka pomoć( u pogledu pitanja i literature jer zasad radim isključivo po zakonima) i iskustvo.

Hvala.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

draga Ana,

i sama sam u javnoj upravi i nemam nikakva iskustva s pravosudnim a namjeravam izać krajem godine. pošalji mail adresu pa ti mogu poslat od literature ono što sam ja dobila.

Podijeli ovu objavu

Pozdrav, jeste prikupili kvalitetne literature, imate li šta za preporučiti, skripte ili zakoni?

imam skriptu, dobru skriptu koja se naravno mora u nekim dijelovima ažurirati i zakone:-o

Podijeli ovu objavu

imam skriptu, dobru skriptu koja se naravno mora u nekim dijelovima ažurirati i zakone:-o

Jeste negdje kupovali, ako imate na računalu jel možete poslati? ja sam na samom početku..

Podijeli ovu objavu

Molim kolege koji imaju  informacije, skripte, pitanja, da mi pošalju na mail ivkaflo@gmail.com

svaka pomoć mi je dobrodošla,

hvala!

Uređeno od Češljugar

Podijeli ovu objavu

Poštovani,

Pridružujem se zamolbama i potražnji skripti za polaganje pravosudnog.

Osobito mi je potrebna skripta iz GPP-a. Trenutačno koristim jednu jako dobru, ali zastarjelu, jer se ZPP mijenjao. Njena prva stranica izgleda ovako: http://prntscr.com/i6ijn9

Molio bih ako bilo tko ima ažuriranu predmetnu skriptu, kao i ostale za polaganje pravosudnog da mi proslijedi na mail: takesp@net.hr

Unaprijed zahvaljujem!

Lp.

Podijeli ovu objavu

Poštovane,

Skripte poslane na Vaše mail adrese.

Molio bih sve korisnike i ostale zainteresirane ubuduće da ne pišu svoje e-mail adrese tu u objave već isključivo na PP (privatnu poruku). Sve to rad sprečavanja zloporaba i neželjenog SPAM-a.

Lp.

Uređeno od sevo

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad