Jump to content

Balavci, neprijatelji policije, branitelja, posvoduše ili tko...


Mrljavac

Preporučene objave

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/na-kocku-stavili-sigurnost-i-povjerenje-policajac-tijekom-smjene-snimljen-u-kladionici-kolega-mu-cuvao-ledja---644003.html?fbclid=IwAR0sn1YNksBwEtdzGFJkVgCd5uS1XiPJ1ELzjHUGSCSG7ZvHQR8tT2nCviA

Malo blesavo, ali ne mogu da ne zaobiđem temu....Policajac nije nikom ništa skrivio, nije bio "janpika" niti bezobrazan. Takozvani novinari i kojekakvi "dušebrižnici" odnosno "termiti" i zlokobnici" koji pokušavaju izigravati "posvoduše" i nanositi zlo policajcima jer su od strane zakona-policije dobili nekakvu kaznu po ZOSPC-u ili pitaj boga kakvu prekršajnu ili kaznenu prijavu, i pokušavaju se na neki svoj morbidan način osvetiti (pucajući iz prazne puške) neće "profitirati" već se sami sebi naštetiti. Nije prvi puta da uredništvo u Dnevniku.hr odobrava pisanje i objave takvih gluposti (ima i drugih da tako napišem neozbiljnijih portala koji objavljuju još veće i "glupavije" objave na račun branitelja i policije) ali već spomenuti portal ima i ozbiljnih novinara ,i mišljenja sam da treba "prožvakati" i dobro pogledati neke objave, prije nego se "lansiraju" na internet. Danas gotovo svaka budaletina ima "pametni telefon" i snima video ili fotke, ubaci svoj komentar i gotovo (urednici raznih portala to i ne pogledaju). Pljuvanje po policajcima (iz osvete)...bilo kojoj državnoj instituciji, sudovima, socijali....da ne nabrajam je vrlo neozbiljno. Nadam se da će se Gospođe i Gospoda koji su se zaposlili kao tzv. urednici....moderatori ili pitaj boga što na spomenutom portalu (Dnevniku.hr) malo uozbiljiti, apdejtovati i razmisliti što pišu i koje članke odobravaju za objavu,. Dnevnik.hr je ozbiljan portal, ali treba uredništvo razmisliti o objavljivanju vijesti (ne mogu, a da ne pohvalim sportske vijesti koje pomalo kasne ali nemam što zamjeriti, pogotovo komentatoru UFC-a Vladi i suradnicima, bivšim MM-a borcima, Zelgu i Igoru). Malo su polupospani jer se borbe održavaju uglavnom u nezgodnim noćnim satima, ali malo više priče i komentara od strane istih polupospanih dečki ne bi nedostajalo. Ali, vratimo se na temu policajca u kladionici. Pa što je taj čovjek napravio pogrešno. Nije smio u odori otići u kladionicu. Netko je zlokobno snimao jer nije imao pametnijeg posla, a policajac (kako sam razumio i shvatio) po tom vašem članku ne bi smio otići na kraju radnog vremena niti u trgovinu i kupiti kruh, mlijeko i burek ili pivo. I, čovjek suspendiran bez veze, možda je u kreditima, hrani djecu...policijska plaća nije velika, nemojte to raditi i ljude optuživati zbog sitnica Gospodo iz Dnevnika.hr.

Pametan čovjek ima normalan telefon, (kucaš brojeve i zoveš ako nekog trebaš, ili ako te netko nazove, javiš se) a pametan telefon može od čovjeka napraviti idiota...ali to i sami znamo  ;-)

uređeno: od Mrljavac
Uhh, sramota za medije, ne za naš portal
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Mrljavac je promijenio naziv u Balavci, neprijatelji policije, branitelja, posvoduše ili tko...

Dobio je, na žalost 1900 kuna i sekiranciju  i problem, ukor, upororenje...mišljenja sam da svatko tko misli kupiti "pametan telefon" mora proći testiranje, psiho.....jer ne možeš snimati-slikati da bi nekom nanio zlo. Nije to u redu i nije lijepo. Imam i ja nekoliko kamera, na kacigi od motora dvije, na motoru tri, u  autu dvije,  ali nikada ne bih snimku objavio, pogotovo da nekom nanesem zlo ili štetu....Imam i na kući četiri kamere, sve pregledam, i čudne situacijem brišem s diska (a ima svašta, od smiješnog do odrvr...)  Sva kamermanja su zbog osobne sigurnosti,  a i imam posebne "uređaje".. ;-)  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Mrljavac je napisao:

Dobio je, na žalost 1900 kuna i sekiranciju  i problem, ukor, upororenje...mišljenja sam da svatko tko misli kupiti "pametan telefon" mora proći testiranje, psiho.....jer ne možeš snimati-slikati da bi nekom nanio zlo. Nije to u redu i nije lijepo. Imam i ja nekoliko kamera, na kacigi od motora dvije, na motoru tri, u  autu dvije,  ali nikada ne bih snimku objavio, pogotovo da nekom nanesem zlo ili štetu....Imam i na kući četiri kamere, sve pregledam, i čudne situacijem brišem s diska (a ima svašta, od smiješnog do odrvr...)  Sva kamermanja su zbog osobne sigurnosti,  a i imam posebne "uređaje".. ;-)  

A i taj u kladari je trebao proći neki test jer je trebao znat da ga drugi mogu snimat i to dostavit medijima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Mrljavac je napisao:

Dobio je, na žalost 1900 kuna i sekiranciju  i problem, ukor, upororenje...mišljenja sam da svatko tko misli kupiti "pametan telefon" mora proći testiranje, psiho.....jer ne možeš snimati-slikati da bi nekom nanio zlo. Nije to u redu i nije lijepo. Imam i ja nekoliko kamera, na kacigi od motora dvije, na motoru tri, u  autu dvije,  ali nikada ne bih snimku objavio, pogotovo da nekom nanesem zlo ili štetu....Imam i na kući četiri kamere, sve pregledam, i čudne situacijem brišem s diska (a ima svašta, od smiješnog do odrvr...)  Sva kamermanja su zbog osobne sigurnosti,  a i imam posebne "uređaje".. ;-)  

Đaba tebi sve tvoje kamere i paranoja kad svejedno ne vidiš i ne kužiš neke stvari. Čovjek je bio na dužnosti, a i da nije, nije mu mjesto u kladionici u uniformi kao ni u birtiji. Prouči Zakon o službi. Samim time narušava ugled policije i službe koju obnaša. Pa ne radi u čistoći, pobogu. Plaćen je novcima iz proračuna i normalno da to iritira sve one koji plaćaju taj porez. Hajmo im svima koji nose časnu odoru (i vojsci i policiji) dopustiti da za vrijeme radnog vremena landraju po kockarnicama, birtijama i javnim kućama i ja ne znam kako će sustav funkcionirati. Probaj kod privatnika otići za vrijeme radnog vremena u kladionicu. Zbog tog tvog stava - "nemoj njega, on je naš" tako nam je kako je. Daj Bože da svi tako snimamo i prijavljujemo pa bi se za nekih 30 godina uveo red u ovu našu državu. I Mamić je snimao i bio snimljen i po meni je to dobro jer po onom što sam vidio teško nama s takvim uzorima koji nam kroje sudbinu. 

uređeno: od Spitfire
Izražavanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, u službi u kladionicu možeš doći samo službeno (preventivni obilazak ili intervencija), tako da takve stvari treba snimati jer inače neki nikad neće naučiti.

Ako je bio van službe, nije radio ništa ilegalno i nelegitimno, jer takve ustanove posluju u skladu s propisima, kao da je išao u dućan na putu s posla. To se lako vidi i provjeri.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mrljavče nema mi smisla ovo što ti pišeš   prošao je tako kako je prošao i on je covjek pogrijesio je i za to ce odgovarat  npr ja u svom selu imam policajaca ko je nebi slikao a nazalpst imam i one koje bi jedva dočekao da snimim ... Pamtim riječi jednog čovjeka kada smo kockali u jednom kaficu  on je sjedio sastrane kada je jedan od ljudi skojim sam kockao bio ljut (gubio je podosta novaca), i u jednom trenutku je rekao poštenog čovjeka neće karta  na   štp mu je ovaj sastrane nabacio POŠTEN ČOVJEK NE KOCKA  od tada nekockam (što ne znaci da sam pošten ali bilo je to prije osam godina a te rijeci necu nikada zaboraviti) i da treba se to objavljivat i da za svaku osudu je i da ima puno ljudi u irskoj njemačkoj švedskoj koji bi taj poso radili časno ali eto nisu imali tu famoznu vezu pa sad nosaju pakete po lagerima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , Mrljavac je napisao:

I, čovjek suspendiran bez veze, možda je u kreditima, hrani djecu...policijska plaća nije velika

i onda ode zaraditi u kladionicu :)

 

prije 11 sati , Mrljavac je napisao:

Pametan čovjek ima normalan telefon, (kucaš brojeve i zoveš ako nekog trebaš, ili ako te netko nazove, javiš se)

bilo prije 20 godina :)

prije 5 sati , gonzo-stari je napisao:

Čovjek je bio na dužnosti, a i da nije, nije mu mjesto u kladionici u uniformi kao ni u birtiji.

slažem se da uniforma i poslije posla nema šta raditi na nekim mjestima...iako za kafić mislim da nije kompromitirajuće niti ruši ugled policije ,ako ne izlazi izvan nekih granica..

prije 1 sat, drot13 je napisao:

Ako je bio van službe, nije radio ništa ilegalno i nelegitimno, jer takve ustanove posluju u skladu s propisima, kao da je išao u dućan na putu s posla. To se lako vidi i provjeri

da,može se proveriti i ako je izvan posla je olakšavajuća okolnost iako se s tim ne slažem jer narušava ugleda na način da nitko tko gleda u policajca u uniformi nezna da li radi ili ne....u nekim državama su i javne kuće legalne pa nije baš primjereno policajcima u uniformi izvan radnog vremena korisitit te usluge....

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljudi, slažem se i, vaši komentari su OK, ali nikako ne mogu "provariti" činjenicu da je čovjek (iako je bio u policijskoj odori) uzeo svoj novac  ponižen i kritiziran. Nadalje, ne bi bilo u redu da se kladio u trenutku odigravanja utakmice i sjedio u kladionici, pio sok, alkohol ili bilo što u policijskoj odori..to je druga priča...  Ali, ne vidim u čemu je problem podići - uzeti novac na koji se kladio dok je bio u "policijskoj  odori", a uzeo svoj novac dok je bio u službenoj odori. Tema je da tako kažem "diskutabilna", međutim, kao što i napisah, danas svatko ima "pametne telefone", a vidite i sami tko ih može kupiti, snimati kamerom itd.  Policajci kažnjavaju prijestupnike, a prijestupnici pokušavaju da im se osvete, vrate ili na bilo koji način nanesu zlo. I Policajci su ljudi i praštaju prekršaje ali sve ovisi o situaciji i prisupu-komunikaciji i težini prekršaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa jesi li ti uopće pogledao snimku. Na snimci se lijepo vidi kako čovjek vrti jabuke i kruške i nikako ne podiže nikakav novac. Možda ga je podigao nakon što je pogodio tri kruške, ali jasno je da je čovjek na dužnosti i kocka, jedino ako policiju ne razvoze doma službenim vozilima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , gonzo-stari je napisao:

Pa jesi li ti uopće pogledao snimku. Na snimci se lijepo vidi kako čovjek vrti jabuke i kruške i nikako ne podiže nikakav novac. Možda ga je podigao nakon što je pogodio tri kruške, ali jasno je da je čovjek na dužnosti i kocka, jedino ako policiju ne razvoze doma službenim vozilima.

Možda je bio na pauzi ? Ako nemaš sendvić za pod zub vrijeme za pauzu možeš “ provesti “ proizvoljno“ 😂.

Ili je bio “ po zadatku “ vidjeti da li maloljetnici kockaju 🤔.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Mrljavac je napisao:

Policajci kažnjavaju prijestupnike, a prijestupnici pokušavaju da im se osvete, vrate ili na bilo koji način nanesu zlo. I Policajci su ljudi i praštaju prekršaje ali sve ovisi o situaciji i prisupu-komunikaciji i težini prekršaja.

kompleksna je to sad tematika....vremena su se promjenila...kad je "nastajala" država policajci su ratovali,ulazili u policiju iz civilstva ,imali su poštovanje i podršku naroda...kad se sjetimo tog vremena puno više se tolerilalo ponašanju i manjim "nepodopštinama" policajaca...s vremenom se policajci koriste za ovrhe..za proteste...kazne su sve veće i veće i sve to revoltira građane i sve više gledaju na policiju kao represivni element državne vlasti ,a manje kao zaštita građana ......i zbog toga se to događa i događati će se sve više i više...kad nekoga tko nema novaca kaznite sa 1000kn za pojas ,budite sigurni da će taj prijaviti i policajca u prekršaju...i to je začarani krug koji nije dobar za nikoga....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , Mister-X je napisao:

..s vremenom se policajci koriste za ovrhe..za proteste...kazne su sve veće i veće i sve to revoltira građane i sve više gledaju na policiju kao represivni element državne vlasti ,a manje kao zaštita građana ....

Od uvijek se koriste za ovrhe,proteste,kazne...i oduvijek su represivni aparat,a visinu kazne ne donose oni.Kriva su vjerovanja da je sad došla naša policija pa nam neće ništa ili ja sam se borio za državu pa mogu raditi svašta bez kazni.

A da ima teletabisa u njihovim redovima,ima.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Mrljavac je napisao:

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/na-kocku-stavili-sigurnost-i-povjerenje-policajac-tijekom-smjene-snimljen-u-kladionici-kolega-mu-cuvao-ledja---644003.html?fbclid=IwAR0sn1YNksBwEtdzGFJkVgCd5uS1XiPJ1ELzjHUGSCSG7ZvHQR8tT2nCviA

Malo blesavo, ali ne mogu da ne zaobiđem temu....Policajac nije nikom ništa skrivio, nije bio "janpika" niti bezobrazan. Takozvani novinari i kojekakvi "dušebrižnici" odnosno "termiti" i zlokobnici" koji pokušavaju izigravati "posvoduše" i nanositi zlo policajcima jer su od strane zakona-policije dobili nekakvu kaznu po ZOSPC-u ili pitaj boga kakvu prekršajnu ili kaznenu prijavu, i pokušavaju se na neki svoj morbidan način osvetiti (pucajući iz prazne puške) neće "profitirati" već se sami sebi naštetiti. Nije prvi puta da uredništvo u Dnevniku.hr odobrava pisanje i objave takvih gluposti (ima i drugih da tako napišem neozbiljnijih portala koji objavljuju još veće i "glupavije" objave na račun branitelja i policije) ali već spomenuti portal ima i ozbiljnih novinara ,i mišljenja sam da treba "prožvakati" i dobro pogledati neke objave, prije nego se "lansiraju" na internet. Danas gotovo svaka budaletina ima "pametni telefon" i snima video ili fotke, ubaci svoj komentar i gotovo (urednici raznih portala to i ne pogledaju). Pljuvanje po policajcima (iz osvete)...bilo kojoj državnoj instituciji, sudovima, socijali....da ne nabrajam je vrlo neozbiljno. Nadam se da će se Gospođe i Gospoda koji su se zaposlili kao tzv. urednici....moderatori ili pitaj boga što na spomenutom portalu (Dnevniku.hr) malo uozbiljiti, apdejtovati i razmisliti što pišu i koje članke odobravaju za objavu,. Dnevnik.hr je ozbiljan portal, ali treba uredništvo razmisliti o objavljivanju vijesti (ne mogu, a da ne pohvalim sportske vijesti koje pomalo kasne ali nemam što zamjeriti, pogotovo komentatoru UFC-a Vladi i suradnicima, bivšim MM-a borcima, Zelgu i Igoru). Malo su polupospani jer se borbe održavaju uglavnom u nezgodnim noćnim satima, ali malo više priče i komentara od strane istih polupospanih dečki ne bi nedostajalo. Ali, vratimo se na temu policajca u kladionici. Pa što je taj čovjek napravio pogrešno. Nije smio u odori otići u kladionicu. Netko je zlokobno snimao jer nije imao pametnijeg posla, a policajac (kako sam razumio i shvatio) po tom vašem članku ne bi smio otići na kraju radnog vremena niti u trgovinu i kupiti kruh, mlijeko i burek ili pivo. I, čovjek suspendiran bez veze, možda je u kreditima, hrani djecu...policijska plaća nije velika, nemojte to raditi i ljude optuživati zbog sitnica Gospodo iz Dnevnika.hr.

Pametan čovjek ima normalan telefon, (kucaš brojeve i zoveš ako nekog trebaš, ili ako te netko nazove, javiš se) a pametan telefon može od čovjeka napraviti idiota...ali to i sami znamo  ;-)

Možda je čovjek ovisnik o klađenju i kocki možda ne zarađuje dovoljno za obitelj možda je mislio da je to uredu pa kad vidimo kako nam sudci rade pa jeli  to uredu a jeli uredu da pojedini menađeri zarađuju stotinjak tisuča kuna mjesečno a radnici pet nepravda me uvijek ubijala sve više nas branitelje traumatiziraju iz dana u dan za neke novinare i  portale su branitelji paraziti  ali dobro sve če biti u redu jedan čovjek je rekao pravna država mora profunkcionirati🤔😁

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija