Jump to content

Telefonska uznemiravanja


Analitichar

Preporučene objave

Poštovani,

 

Imam problem s jednom tvrtkom za online brze pozajmice, nije sad bitno točno o kome je riječ.

Dakle, oni svoj +385 1 --- ---- broj imaju registriran normalno u telefonskom imeniku.

Zadnjih nekoliko mjeseci moj "predmet" preuzela je gospođa ili gospodična iz tobože "pravne službe" te tvrtke i ona navodno "vodi" moj predmet.

Uplate izvršavam na račun društva i dalje, istog onog od kojeg sam zaprimio isplatu zajma i kako je definirano sukladno otplatnom planu.

No, da gospođa se meni obraća sa maila društva, naplata@tvrka.com i mail je ok, ispravan i legitiman, uistinu povezan sa tim društvom, ali, mene muči nešto drugo, ona mene zove sa svog PRIVATNOG broja mobitela +385 91 --- ----, te ne znam ukoliko je to zakonito, jer tog broja mobitela nema nigdje na web stranicama niti u ugovoru, niti je registriran u telefonskom imeniku.

Nisam siguran snimaju li se razgovori, ali se snimaju kad ih zovem na +385 1 --- ----.

 

Mene zanima što mogu učiniti u ovom slučaju, jer je gospođa preko telefona IZRAZITO bezobrazna i neugodna.

Dakle, koja su moja prava u ovom slučaju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Analitichar je napisao:

Naravno, ali zovu susjede da obavijeste susjeda da se javi za naplatu u tvrtku xy.

I ? Jel to njihova obveza? Za mene je to neželjeni poziv za koji, ako se uz prethodno upozorenje ponovi, smatram da je uznemiravanje mene i moje obitelji.
Sigurno imam pametnijeg posla nego trčati po susjedstvu i prenašati poruke...

uređeno: od wrritteer
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija