Jump to content

Obiteljska i povrat 5%+5%


leonarda999

Preporučene objave

Kako mi nije vraceno 5%na mirovini zvala sam HZMO i vele da se obiteljskim ne vraca automatizmom neg buju oni morali valjda rucno il neznam vec kak pa bu to iza Gospe,u to sumnjam tak da bu vjerovatno doslo u mirovini u rujnu

Eto obiteljski (onima kojima je uzeto ,naravno)nemojte se iznenadit

Branitelji dobivaju automatski(opet oni kojima je uzeto)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , leonarda999 je napisao:

Kako mi nije vraceno 5%na mirovini zvala sam HZMO i vele da se obiteljskim ne vraca automatizmom neg buju oni morali valjda rucno il neznam vec kak pa bu to iza Gospe,u to sumnjam tak da bu vjerovatno doslo u mirovini u rujnu

Eto obiteljski (onima kojima je uzeto ,naravno)nemojte se iznenadit

Branitelji dobivaju automatski(opet oni kojima je uzeto)

 

Poštovana, ja sam u obiteljskoj mirovini također (povlaštenoj po zakonu o djelatnim vojnim osobama), skinuto mi je 10% odmah pri izračunu obiteljske mirovine i sada mi je vraćeno 5,26%... Ostatak će vratiti 01.01.2024., znači vraćeno je automatizmom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , MarkoDelija je napisao:

Poštovana, ja sam u obiteljskoj mirovini također (povlaštenoj po zakonu o djelatnim vojnim osobama), skinuto mi je 10% odmah pri izračunu obiteljske mirovine i sada mi je vraćeno 5,26%... Ostatak će vratiti 01.01.2024., znači vraćeno je automatizmom...

Nazalost meni nije ,pa sam zato i zvala HZMO,pogledala u komp i veli da ide rucno iza Gospe

Eto tako je kod mene

Poz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Moj slucaj od zadnjeg vracanja mirovine od bivse Milanoviceve vlade je takav da mi nisu automatski vratili nego su morali rucno. Morao sam pisati pozurnicu na referadi. Isti slucaj je sada. 5 posto nije vraceno. Vjerovatno su na godisnjem, pa ce morati opet rucno. Zanima me na koji mail da ih kontaktiram cisto da dobijem odgovor da moraju rucno izracunavati i dal se moze pozurnica pisati putem obicno maila ili na neki drugi nacin online? Da li je neko imao primjer da su mu tih 5 posto uplatili neki drugi dan u mjesecu nakon uplate mirovine?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , RWE100 je napisao:

Moj slucaj od zadnjeg vracanja mirovine od bivse Milanoviceve vlade je takav da mi nisu automatski vratili nego su morali rucno. Morao sam pisati pozurnicu na referadi. Isti slucaj je sada. 5 posto nije vraceno. Vjerovatno su na godisnjem, pa ce morati opet rucno. Zanima me na koji mail da ih kontaktiram cisto da dobijem odgovor da moraju rucno izracunavati i dal se moze pozurnica pisati putem obicno maila ili na neki drugi nacin online? Da li je neko imao primjer da su mu tih 5 posto uplatili neki drugi dan u mjesecu nakon uplate mirovine?

Hvala

Najbolje da osobno predao na uruđbeni da imaš dokaz da si predao požurnicu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , RWE100 je napisao:

Moj slucaj od zadnjeg vracanja mirovine od bivse Milanoviceve vlade je takav da mi nisu automatski vratili nego su morali rucno. Morao sam pisati pozurnicu na referadi. Isti slucaj je sada. 5 posto nije vraceno. Vjerovatno su na godisnjem, pa ce morati opet rucno. Zanima me na koji mail da ih kontaktiram cisto da dobijem odgovor da moraju rucno izracunavati i dal se moze pozurnica pisati putem obicno maila ili na neki drugi nacin online? Da li je neko imao primjer da su mu tih 5 posto uplatili neki drugi dan u mjesecu nakon uplate mirovine?

Hvala

Ja sam ih zvala za moj slucaj i vele da ide ručno iza Gospe

A na pitanje kaj bu bila uplata tih 5% prije mirovine u rujnu nije mi mogla potvrdno dgovoriti

Nek se javi ko dobije

Poz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija