Jump to content

skripte!!!


leena

Preporučene objave

Pozdrav svima koji mi mogu pomoći! Polako se počinjem pripremati za učenje i ono što me motivira da konačno počnem je definitivno ovaj forum jer je fantastično i vrlo utješno vidjeti da ima puuuno ljudi koji su istim dvojbama i na istim mukama kao i ja! Moj najveći problem je što sam iz Osijeka, a to u prijevodu znači miljama daleko od žarista događanja pa mi nabavka skripti izgleda kao mission impossible! Stoga molim sve dobre duše ukoliko imaju nešto u elektroničkom izdanju da mi proslijede u moj inbox...biti ću zahvalna do groba...Ja radim u javnobilježničkom uredu primarno na trgovačkim društvaima pa ako netko ima neku dvojbu oko te materije, slobodno se javite, ako mogu, rado ću pomoći. Hvala svima.Moj mail je: akolev@net.hr :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znam da sam ti obecala skripte i nisam zaboravila. Imam jedan gadan problem a zove se kvar na racunalu na kojem se nalaze skripte. Konacno sam danas iskopala skripte iz gotovo unistenog harda pa ces ih vrlo skoro dobiti. Sorry na cekanju!

 

Do tada, ne bi bilo lose da se registriras na portalu pa da znamo da nam se javljas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 6 mjeseci kasnije...

Ej, kolegice u punom smislu riječi jer i ja radim u javnobilježničkom uredu isto tako u malom gradu Novigrad u Istri,

 

I jua tek skupljam materijale, i pomalo printam zakone i izmjene, i to traje i traje..pa ako ti je netko već poslao nešto molim te molim te pošalji na interplutex@interplutex.hr. Hvala pa se "čujemo" opet. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Pozdrav svima! Ja se također pridružujem ovim molbama za skripte, jer dolazim iz jednog malenog gradića u kojem baš nemam s kim kontaktirati u vezi pravosudnog, pa mi je ovaj forum jedino mjesto gdje mogu saznati sve što me zanima, pa bi vas isto tako zamolila za skripte, jer imam isključivo zakone.

lelaognjen@inet.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav!

Evo i ja sam polako krenula sa učenjem, a čitala sam u starim postovima da postoji dobra skripta iz uprave od Jurić Knežević koja ima 45 str., i skripta iz trgovačkog rađena po izmjenama iz 2003. godine, pa molim nekog od onih koji su dobili te skripte da mi pošalju na mejl

suncicap@yahoo.com.

 

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Evo društvo i ja polako učim za pravpsudni i obzirom da sam okružena brdom zakona i nekoliko knjiga prelijepo je čuti da postoje i skripte pa lijepo molim ako je netko raspoložen da mi pošalje bilo koje skripte jer nemam nijedne. INače položila sam državni tako da polažem po skraćenom programu. Skripte mi možete poslati na prijateljev mail jer još nemam komp pa se služim sa istim gdje stignem dario.zaninovic@ri.htnet.hr

Hvala unaprijed svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Ljudi, malo kopam po literaturi za pravosudni i gledam što me čeka. Mislim da nema tog kog ne uhvati barem blaga panika kad vidi tu količinu gradiva.

Kako ovo nebi postala nemoguća misija, vjjerujem da postoji neka dobra duša koja bi mi poslala skriptu:bilo koju-nemam ni jednu! Pomozite

gogac2@net.hr :-o

 

Moja situacija je ista, osim što sam ne moram polagat onaj dio iz državnog, svaka druga pomoć je više nego dobro došla.

Moj mail je apple6@net.hr

Puno hvala svima. :xwave:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija