Jump to content

Svaka čast za Mrljavac


perica7

Preporučene objave

Kao dragovoljac,branitelj i HRVI molim urednike da :

 

1.prebace ovaj Topic u mjesto gdje i pripada,a to je "Caffe".

(Nažalost imate moderatore koji ne rade soj posao)

 

2.Da promijene pravila Foruma jer se očito ona odnose na neke a ne na sve.

 

Citiram :1. Legalis pozdravlja i podržava svaku pristojnu komunikaciju između svih zainteresiranih za rasprave o pravnim temama. Nisu dozvoljeni nikakvi oblici komunikacije koji iskaču iz okvira pristojne komunikacije, a naročito pozivanje na diskriminaciju i nesnošljivost bilo koje vrste. Pod pristojnom i smislenom komunikacijom podrazumijevamo sve oblike argumentirane rasprave i iznošenja stavova koje ne uključuju korištenje prostota i uvreda, kako prema drugim diskutantima, tako i prema pojedinim ustanovama, organizacijama, pojedincima te drugima. Sve objave koje iskaču iz ovih okvira bit će djelomično ili potpuno izbrisane, dok će teme čija diskusija skrene iz okvira smislene i pristojne komunikacije biti zaključane ili obrisane.

 

...neznam dali se kod pisanja ovog pravila mislilo na sve ili samo na forumaše?

Očito ovo pravilo ne vrijedi za neke moderatore.

Znam da če se sada isti pronaći u ovome i uhvatiti se na točku koja izgleda ovako:

9. Moderatori i administrator zadržavaju isključiva i sva prava procjene kad je neka tema ili objava izašla iz okvira pristojnog i poželjnog oblika komuniciranja, kao i načina djelovanja u takvim slučajevima. Moderatori i administrator nisu dužni davati obavještenja ili obrazloženja o razlozima poduzimanja takvih radnji.

 

Tema kao sama nije izašla iz nikakvih okvira več je isti moderator izašao iz istih svojim postom.

Pa se pitam...da sam ja ili drugi forumaši koji ne misle kao Vi ovako ponio i ovakvim epitetima nekog nazivao ..bili kršili pravila Foruma?

 

Zaključujem po stoti put da na ovom forumu postoje neki moderatori koji svojim položajem liječe komplekse manje vrijednosti.Pri tom ne mislim na veličinu nekog organa več na nivo inteligencije i kvalitet osnovnog kučnog odgoja.

Dotični je primjer pravog kukolja u žitu poštenih i čestitih branitelja.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Whitedd je buntovnik i baš mi se sviđa :)

Mrljavac ga jako mrzi i ne rado ga viđa :(

 

On zagarantirano nije plutajući,smrdljivi drek ,

nekima staje na žulj i kvari im diktatorski tek .

 

Slobodan je strelac i misli samo svojom glavom ,

brzacima Legalisa plovi , dobrotvornim splavom .

 

Nikada nema ni dlačice na jeziku ,

nikoga se ne boji i sklon je riziku .

 

Morem dobrote i ljubavi,on plovi uz slavlje ,

želim mu mirno more i ponajbolje zdravlje !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema dugo jedan lik se našao prozvan u mom postu i obrušio se svom silinom na me......Mrlja nije reagirao i ja glupan pošaljem tipu na p.m. sve što me tišti i onda se taj javno naslađuje na konto toga......

zaključak 1. kriv sam što sam se dao isprovocirati

2. Mrle trebaš nekad pogledat detaljnije i postove "etabliranih" tipova... :

tikvan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija