Jump to content

uzdržavanje supruge?


sama45

Preporučene objave

Rastavljam se nakon 25 godina,tužbom supruga.Djeca su kod mene,on odlazi..Svih tih godina ulagali smo i radili u obiteljskom poslu.Ja sam radila i u firmi i dobila otkaz prije mjesec dana-gazda propao.Muž nešto daje za djecu-sam je odredio koliko,a čula sam da mogu tražiti i uzdržavanje za sebe-to bih napravila samo u krajnjoj nuždi,jer tražim novi posao-ali moje godine.Još nije bilo glavno ročište,pa me zanima kako to ide?Da ne mislite da sam "sponzoruša",on je odnio svu ušteđevinu ,dionice,auto, sve stečeno zajedničkim radom i ne želi razgovarati o nikakvoj podjeli.Pokušala sam na CZSS,za odvjetnika nemam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

traži podjeku bračne stečevine.( novom tužbom. nemoraš čekati rezultat razvoda).

prikupljaj dokaze o zajedničkoj imovini ali da za to zna što manje osoba.

podneseš tužbu za podjelu bračne stečevine i blokiraš mu račune ,dionice i u policiji prijaviš pokretanje tužbe i zabranu otuđenja auta.

bez obzira ako je on otuđio nešto što je stečeno u braku.

sve što je stečeno u braku radom bilo kojeg bračnog partnera je bračna stečevina .

traži alimentaciju ( uzdržavanje za djecu ako su malodobna)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija