Jump to content

najam zemljišta POMOĆ


radoslav1916

Preporučene objave

Poštovani,

imam velili problem. Naime, Agencija EKO-Kaštelanski zaljev

vrši radove na našem otoku. Za vrijeme radova potrebna im je zamjenska cesta. Bez moga znanja (nisu zvali, obavijestili

da se dogovorimo..), preko moje zemlje koja je velika cca

14140m, oni su napravili asfaltnu cestu. Zemlju su tako podijelili na dva dijela. Kad smo se pobunili i zabranili im korištenje zemlje bez naknade odnosno najma, pozvani smo na

dogovor. Dogovorili smo isplatu najamnine i to u iznosu koliko su plaćali ostalim vlasnicima do danas, s tim da se iznos za prošlo vrijeme isplati ODMAH sa kamatama, a za ubuduće bi bio sastavljan novi sporazum.Cijena je ionako jadna, a oni ni do danas nisu isplatili ništa. Tek za sutra su najavili vještačenje, jer smo tražili i isplatu za veliki dio suhozida kojega su uništili i upotrijebili za izgradu dotične ceste.Sada čak niječu onaj dio dogovora o isplati

najamnine za korištenje unatrag. Kažu može proći i dva mjeseca. Kažu i da su ugovori na stolu, potpišite ih.

Ja na to ne mogu pristati, jer mi se čini da se s nama igraju,uzimaju tuđe bez pitanja. Koliko su samo godina vlasnici novaca svih nas, daju ih kome hoće, mijenjaju direktore, nadzorne odbore, primaju velike plaće, čak su nam i cijenu vode uveliko povećali na račun ovog zahvata.

Izgleda da je to velika praonica novca,čuje se i da daju najamnine na zemljišta koja uopće nisu bili u funkciji.

Molim savjet kako se s njima dalje ponašati. Zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija