Jump to content

da li su vladajući psihički bolesnici


zvonemarkus

Preporučene objave

gledam danima što se sve događa u vezi prosvjeda kada su na mene u bivšoj firmi ljudi vršili pritisak iz kojekakvih razloga znanih njima i meni osobno ja sam dao otkaz vidio sam i shvaćao da nisam poželjan zato sada ne razumijem ljude koji vladaju našom državom izgleda po njihovom ponašanju da su većina njih ipak psihički bolesni ne mogu vjerovati da kada se nekoga toliko psuje blati pljuje itd da se on i dalje ponaša kao da se radi o nekome drugom pričaju o demokraciji a na položajima na kojima se nalaze ispada da su samo oni sposobni i da ih nitko ne može zamijeniti kako sve ide pravac je sistem kao u Libiji nama to nije potrebno jer se nismo oporavili ni od domovinskog rata nisam član niti jedne stranke nisam nikada ni bio niti ću biti ali kada sve to gledam dođe mi da bih najradije otišao iz države zbog koje sam osobno stavio glavu na panj 1991g naši poginuli branitelji nemaju mira ni u grobovima prevrću se u njima kada vide što se sve događa u LIJEPOJ NAŠOJ i zbog čega i koga su izgubili živote

 

pozdrav BORCIMA :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zvonemarkus je dana 09.10.2010. otvorio temu "opskrbnina ili vojna socijala i "načeo" temu ovim tekstom:

zna li netko da li je itko mladji od 50 godina ostvario pravo na opskrbninu? znam da se nakon navrsenih 50 godina branitelj proglasava radno nesposobnim. napisao sam vec sifre koje imam ali cu opet,F43/1, F13/0, F60/1, X64, K/02. ja bih pokusao, da li imam sanse? zvonemarkus

 

 

Pogledaj prvo u svoj liječnički karton i medicinsku dokumentaciju prije nego počneš optuživati druge da su psihički oboljele osobe.

 

Koliko vidim iz gore citiranog, imaš "podebeo" medicinski dosje sa zanimljivim dijagnozama (vezanim za psihička oboljenja).

 

:smijeh:

 

 

 

Zvonemarkane, stara narodna poslovica kaže:

 

Vidim trn u tuđem oku, a u svom ne vidim balvan.

 

 

:zivili:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zvonemarkus

to pitanje sam sam sebi postavio mnogo puta

i mislim da bi ljudi koji upravljaju državom morali proći vrlo stroge psiho testove

o testovima inteligencije ne bih komentirao jer to je ipak manje bitno

ima jedna izreka:

država,to sam ja. To je početak kraja !

 

pozdrav :palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Vladajući nisu bolesni ,odnosno zdravi su jer nitko

kompetentan za ocjenjivanje zdravlja nije nalazom potvrdio

da je netko od njih bolestan!

 

Prvi dan zasjedanja Sabora svi su bili na razumnoj civilizacijskoj visini i daj Bože da se to ponovi i da tako bude i dalje .

U primitivnim sredinama ljudi ne uzdižu sebe djelima već vrijeđanjem drugoga ,što normalne građane baca u očaj ,jer se njihovi novci troše na neprimjeren način od osoba koji ne zaslužuju funkciju koju obavljaju .

Svaki saborski zastupnik za svojih 15.000.kuna i više + privilegije trebao bi se pitati što je korisno za te novce pružio svojim biračima a i svima ostalima jer pare su od svih.Vrijeđanjem drugih zastupnika ujedno se vrijeđaju i svi birači tog zastupnika .

 

Pitam se često što u Saboru rade nedovoljno obrazovani

(SSS) i što oni mogu učiniti i što su u svim mandatima učinili za boljitak ,osim što za debele novce poreznih obveznika pljuju po svemu i svačemu ,a da nisu u stanju dati ništa ,jer su prazni .

 

Takvi su uzor Pernaru ,koji vidi da se može dobro zaraditi

bez škole dovoljno je pljuvati po onima koji rade ,pa i nema namjeru završiti neki fakultet.

Vjerujem da će na slijedećim izborima biraći birati one koji su svojim radom nešto učinili a ne samo liječili svoje frustracije galamom .

Galamđije su beskorisni , glupi i lijeni !

 

Kada pojedini član obitelji razbija po kući tada kažemo da je nasilnik.

Onaj koji razbija izloge i imovinu fizičkih osoba i javna dobra također su nasilnici od kojih se ništa ne može očekivati.

Na izborima građani trebaju birati pametne poštene i

radine bez obzira iz koje su stranke ,jer u svim strankama ima uzornih koji mogu i hoće boljitak za zemlju i građane i onih drugih koje treba znati prepoznati.

Oni koji mogu do besvjesti mlatiti praznu slamu nisu za ništa,vjerujte .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

fakultet nije garancija da će neko dobro i pošteno raditi (u interesu onih koji ih biraju)

fakultet nije garancija poštenja.

i zastupnici u Saboru RH koji imaju SSS i manje

mogu dobro i pošteno raditi

zato postoje savjetnici.

 

lopovi koji kradu a nisu u zatvoru su fakultetski obrazovani.

kradu pomoču parira.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

Ekonomsku politiku siromašne i ratom uništene zemlje trebaju

kreirati najkompetentniji .Mislite da bravari i propali studenti imaju te kvalitete ili će im se naručiti 5-6 svjetnika sa xkuna (20.000,) i više po svakom biti od koristi zemlji.Neka na funkciji budu iz redova savjetnika .

Inače moj je stav da je svako zanimačnje vrijedno , a ali kako operaciju mozga ne može izvesti bravar ,tako i za ekonomsku politiku trebaju posebna znanja .

 

Koliko savjetnika bi trebalo Pernaru i njemu slični .

 

Pod pretpostavkom da svatko ima pravo na svoj stav lijep pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Zvonemarkus!

 

Slažem se s Vama !Treba od stranaka tražiti da uz ime kandidata napišu što je dotični korisno do sada učinio ne samo za sebe već i za zemlju,pa neka građani odluče o svojoj sudbini , a ne da nam stranke u celofan umataju što im odgovara .Danas je na pomolu "nova demokracija " sa fašističkim svjetonazorima .Dizanje desne ruke karakteristika je te demohracije kao i

Hitlerove mladeži i vojske ,a to gledamo na prosvjedima .

 

 

Smeta me pomanjkanje kućnog odgoja i slabo znanje o demokraciji .

 

Predsjednica vlade nije ni za koga JACA .Pitam se da li

prosvjednici znaju što je Predsjednica učinila od početka

bavljenja politikom za građane i zemlju .

Predsjednica je 24 sata dnevno bila angažirana za izbjeglice i branitelje ,u novije vrijeme bez njenog angažmana sigurno pregovori ne bi bili deblokirani i

privedeni kraju ,a o pitanju korupcije da se ne govori.Smeta me šutnja aktivistice Sarnavke i

njenih B A B A ,koje su se u slučaju Premijerke ponijele

kao obične babe.

 

Smetaju me pozdravi prosvjednika dizanjem ruke kao da su

predstavnici Hitlera i da nam spremaju takvu budućnost .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ude je napisao:

 

 

Pitam se često što u Saboru rade nedovoljno obrazovani

(SSS) i što oni mogu učiniti i što su u svim mandatima učinili za boljitak ,osim što za debele novce poreznih obveznika pljuju po svemu i svačemu ,a da nisu u stanju dati ništa ,jer su prazni .

 

Potpuno pogrešno razmišljanje.

 

U RH se općenito previše stavlja naglasak na formalno obrazovanje i diplome, umjesto na stvarno znanje. To ponajviše vrijedi u području ekonomije.

 

Po čemu bi neki ekonomist koji je diplomirao sa nekom temom iz socijalističke ekonomije i poslije se bavio samo politikom bio bolji od bravara koji je sam stvorio svoju tvrtku vrijednu desetine milijuna? Čiji bi savjet i mišljenje trebalo više cijeniti?

 

Koliko je često formalno obrazvanje upitne vrijedosti, vidi se i ovdje. Dobre pravne savjete često daju osobe koje nisu pravne struke, a daju ih osobama kojima pravnici nisu bili sposobni pomoći, ili su ih čak i zayebali.

Približno dvije trećine uspješnih poduzetnika uspjeli su u poslu u kojem nemaju formalno obrazovanje.Koju je to školu završio William Gates ?

 

 

U Saboru ima previše osoba sa diplomom kojima ne bi dao da mi čuvaju ni ovcu nacrtanu na zidu.

 

Kao zanimljivost treba primjetiti da u našoj politici , u Saboru i drugdje, ima neuobičajeno mnogo liječnika i drugih medicinara. Je li nam zato politika humanija?

 

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Felix !

 

Sigurno je da oni sa "najlon " diplomama ne mogu dati ništa dobro.Ima slučaj da u jednoj poreskoj upravi na mjestu inspektora sjedi ugostiteljski radnik ,a na birou čekaju posao sa kvalitetnom diplomom barem 30 ekonomista.

Vjerujem da je taj ugostiteljski radnik (konobar ) izvrstan

konobar. Recite iskreno gdje je njemu mjesto ?

U PGŽ pred puno godina u razdoblju samoupravnog socijalizma radio je jedan radnik ne sjećam se da li je bio bravar ili varioc ,koji nije htio raditi ,dapače ,kočio je proizvodnju.Sindikalista je pitao šefa da predloži nekog

od svojih radnika za neko predstavničko tijelo i šef je odgovorio uzmite toga , lijepo priča a ne zna ništa raditi samo je na broju .Pričalo se da su mu čak dok je drijemao na poslu kolege zavarile žnirance .I taj je dogurao vrlo visoko samo pričajući a ništa ne radeći.

 

Ja sam protiv izbora onih koji lijepo pričaju a raditi ne znaju ništa niti hoće ,već samo smišljaju strategiju kako

zayb.one koji rade i znaju raditi ,sve da opravdaju svoj nerad .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Felix !

 

Sigurno je da oni sa "najlon " diplomama ne mogu dati ništa dobro.Ima slučaj da u jednoj poreskoj upravi na mjestu inspektora sjedi ugostiteljski radnik ,a na birou čekaju posao sa kvalitetnom diplomom barem 30 ekonomista.

Vjerujem da je taj ugostiteljski radnik (konobar ) izvrstan

konobar. Recite iskreno gdje je njemu mjesto ?

U PGŽ pred puno godina u razdoblju samoupravnog socijalizma radio je jedan radnik ne sjećam se da li je bio bravar ili varioc ,koji nije htio raditi ,dapače ,kočio je proizvodnju.Sindikalista je pitao šefa da predloži nekog

od svojih radnika za neko predstavničko tijelo i šef je odgovorio uzmite toga , lijepo priča a ne zna ništa raditi samo je na broju .Pričalo se da su mu čak dok je drijemao na poslu kolege zavarile žnirance .I taj je dogurao vrlo visoko samo pričajući a ništa ne radeći.

 

Ja sam protiv izbora onih koji lijepo pričaju a raditi ne znaju ništa niti hoće ,već samo smišljaju strategiju kako

zayb.one koji rade i znaju raditi ,sve da opravdaju svoj nerad .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meni osobno sve ukupno izgleda pola panika pola mrtvilo vrijeme svima skupa istječe dosta vladajućih vjerojatno smatra da je bitno samo da je njima dobro a za ostatak ljudi i buduća pokoljenja kako bude ja imam 3-oje djece i ne vidim njihovu budućnost ne znam koga bih okrivio za nastalu situaciju zato tražim greške u odgoju djece ali kad dublje razmišljam sve što se događa ili se do sada događalo svodi se na primjere i događanja unazad 20g zašto da radim za lopove oni imaju i nitko im ništa ne može sitne ribe su po zatvorima a velike plivaju danas je bitno da imaš posao a plaća kada bude ikada ili nikada zakoni se ne sprovode ipak mi se čini da je ROJS bio u pravu kad je rekao tko je jamio ,jamio

 

pozdrav

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dečki moji

kaj je vama

nema dogovora

z onima

gore

kaj se mora

se i more

 

zakaj nema

glečte dole

mi vozimo

prvi

a oni z vlasti

drugi

niko-nikam

dok se ne stimo

zeti

fleksu

i sve to zprerezati

pa z početka

tri bravara

i peri

a dobri buju

i za rešetke delat

v reštu

na visu.......... :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osobno se slažem sa prethodnicima kako sama diploma nije garancija za kvalitetu već uz nju je potrebno i mrvica poštenja te zrno morala,simbolično.Slažem sa kolegom Ude da predsjednicu vlade (kao i nikog ostalog)ne smije nazivati svakvakim imenima niti na bilo koji način vrijeđati.Kolega Ude hvali predsjednicu a ja malo drugačije razmišljam.Što se tiče pitanja branitelja mislim da je pod njenim vodstvom napravljeno više loših koraka na štetu branitelja sa prve crte (što sam i sam).2005.godine ministarstvo branitelja pod njenim vodstvom sa vladom je propisalo kriterije za ulaz u registar branitelja,po njihovom naputku u registar je ušlo barem 100 000 osoba koje tijekom rata nije izišlo iz grijanih ili hlađenih ureda koji su se nalazili i od 10 do 50 km od prve crte.Pod njenim vodstvom je napravljena i raspodijela udjela u braniteljskom fondu koja je napravljena na kriminalan način.Pravi branitelj znaju o čemu govorim,samo primjer branitelj koji koji je proveo 1992. i 1993.na prvoj crti u oslobađanju juga Hrvatske i dubrovačkog zaleđa te akciji Maslenica "dobio" je dvostruko manje udjela u braniteljskom fondu od administratorice ili čistačice u nekom toplom i rashlađenom uredu i pedesetak kilometara udaljenom od prve crte.Žalosno i kriminalno ali istinito!Čini mi se da je ogroman broj osoba na nepošten način dobio status i udjele(novac)da bi postali izborno,glasačko tijelo onog koji im je darovao naš braniteljski novac.Ovo je primjer čiste političke korupcije koja vodi u sigurnu propast i pljačku svakog naroda.

Za kraj predsjednica je bila desna ruka, nekad i lijeva čovjeka koji je u zatvoru optužen za brojna kriminalna dijela a on ju je instalirao na vrh stranke na vlasti.Sad ga se svi odriču a prije su ga obožavavali!

O moralnosti načina na koji je došla da stana i viška kvadrata ne bih ovaj put.

Za biografiju predjednice vlade za ovaj put samo toliko nadam se i previše.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana !

Linkove ne čitam ,pa ih ne mogu ni komentirati .

 

Što se ranijih komentara tiče mogu reći da gledajući umjetničku sliku svi ne vide isto.Recimo Pikasove slike

za nekoga su genijalna umjetnost ,a za neznalce ne vrijede baš.

Ponoviti ću moj stav ,da je Predsjednica u uvjetima koje je naslijedila u kratkom roku učinila genijalne poteze ,i

rezultati su vidljivi.

Naslijedila je situaciju gdje skoro nismo ni sami sa sobom bili u komunikaciji a kamoli sa drugima i to vam je sada

kao sa umjetničkom slikom .Netko vidi vrijednost a drugi ne .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Tema je započeta sa pitanjem o zdravlju na koje je odgovoreno .

 

Ja ne želim pitati o zdravlju onih koji vrše organiziranu šikanu i pritisak na vladu .Znam da su mirni civilizirani prosvjetdi poželjni , ali pritisak i naredbe vladi da dođe i kada treba doći i gdje to je necivilizirano i nedopustivo .

Narod sigurno neće glasati za takve siledžije ,jer takav

stil izaziva gađenje kako kod birača tako i u EU.

 

Sasvim je sigurno da Milanović i njemu slični nemaju šanse

da pobijede na izborima .Građana ima 4,5 mil.

Osobno nemam ništa protiv Milanovića , ali njegov stil je neprihvatljiv "a njegov stil je-odlazi da te ne ubijem ".Tako to mnogi doživljavaju .To naliči na politiku preko leševa do cilja :.

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dajte ,najte !

 

Za vulgariziranje demokracije plašenjem nečijih unuka ispod prozora, remećenjem javnog reda i ubacivanjem

hitlerovskih pozdrava dizanjem desne ruke ,smatram da bi te koji pozdravljaju takav pristup trebalo poslati na pregled .

Tko je odobrio prosvjede ispod prozora Predsjednice vlade

i nekih zastupnika ? Tko organizira nasilje nad izvršnom vlašću ,jer to što se dešava je nasilje u pravom smislu riječi?

Organizatori nasilja ne žele dobro zemlji i njenim građanima i vrijeđaju žrtvu onih koji su ju stvarali .

 

Prosvjed bi trebalo organizirati protiv suda u Kopru ,koji dosuđuje kaznu za "djelo " na našem teritoriju i to predsjedniku države ,ali o tome nitko ni riječi ,već se plaši Hebrangova i druga unučad koja stanuju u blizini.

 

Čovjek se pita ,da li su ti suci zaista studirali pravo .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ruljo besposlena

viška novca i vremena

pa šetate i činite svašta

i politicare uznemiravate

ne date im mira ruljo

bezobzirna, tašta!

 

Na markov trg

vi bi htjeli

eeee ne moze

ruljo

to mi smo sebi zeli

 

plasite nam unuke i djecu

níje u redu

kako će sutra

moći izić međ vas

međ

robove i bijedu!

 

Postovani

ovi prosvjedi su protest protiv svih političara koji su dokazali koliko suosjećaju sa svojim narodom i koliko ga vole i koliko mu sluze

a oni bivsi sadasnji i buduci ako to ne zele skuziti narod ce im probati otvoriti oči

da znaju radi čega su izabraní i da se tako ponasaju i da rade za dobrobit svih nas

a mozda su ipak bolesni :palac:

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija