Jump to content

visoki prekršajni sud RH, prigovor


markica8

Preporučene objave

Poštovani! Naime imam problem slijedeći. Dakle dobio sam 2009. godine presudu prekršajnog suda u Novskoj vezano za prometni prekršaj koji je počinjen zbog prebrze vožnje, ne nošenje vozačke dozvole, ne nošenje osobne iskaznice, da su prekršaji počinjeni u to ne sumnjam, ali to nisam bio ja, dakle nisam upravljao vozilom nego druga osoba. isto mi se dešava u 2009. godini da dobivam presudu prekršajnog suda u Gospiću, također prometni prekršaj, prebrza vožnja, ne nošenje vozačke dozvole i dokumenata, ali to nisam bio ja, nego druga osoba, te me kažnjavaju na osnovu policisjskog svjedočenja da su mi utvrdili identitet putem kartona osobne isklaznice i iskaza supruge NN osobe, dok za drugi slučaj uvidom u osobnu iskaznicu, za koju tvrdim odgovorno d aje niakda nisam izgubio a pogotovo dao nekom na korištenje. Što učiniti. naime raspolažem podatkom o vozaču i vlasniku vozila koji se lažno rekao moje ime i prezime kao i podatke jer sam bio zaposlen u njegov tvrtki. On je platio novčani iznos za Novsku, dok uz moj prigovr u Gospiću sam dobio upozorenje sa plačanjem sudskih troškova. nisam bio vozać niti u jednom slučaju i žalio bi se na presudu ali mi ne daju mogučnost jer su napisali da je presuda pravomoćna i da nemam pravo žalbe na istu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija