Jump to content

ovrha i rad preko student servisa


monkeybone

Preporučene objave

dobila sam rješenje o ovrsi nad svim novčanim sredstvima zbog duga kojeg nisam napravila nego sam ga naslijedila. studentica sam i radim preko student servisa. u fini su mi rekli da studentska primanja nisu ni ni na koji način izuzeta od ovrhe i da ne mogu zaštiti račun. zanima me da li postoji neki nacin da se to rijesi i da mi ne uzimaju cijelu placu. nemoguće da rješenje ne postoji :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cijelo društvo potapa se u neotplativom dugu, 300.000 građana ima blokirane račune, broj ovršenih nekretnina porastao je 20 puta u odnosu na 2006., međutim društvo i dalje gleda na problem besparice i zaduženosti kao na osobni problem i ne postavlja pitanje ima li monetarna politika HNBa veze sa time što se događa.

 

Na žalost, postala si dio statistike koje je svaki dan dio sve više građana. Ne znam što da ti kažem osim da počneš razmišljati o procesu stvaranka novca i otplativosti duga, jer možda onda shvatiš da je sustav postavljen na način da stvara neotplativ dug i da je problem u sustavu i da se problem blokada ne može riješiti bez promjene monetarne politike.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobila sam rješenje o ovrsi nad svim novčanim sredstvima zbog duga kojeg nisam napravila nego sam ga naslijedila. studentica sam i radim preko student servisa. u fini su mi rekli da studentska primanja nisu ni ni na koji način izuzeta od ovrhe i da ne mogu zaštiti račun. zanima me da li postoji neki nacin da se to rijesi i da mi ne uzimaju cijelu placu. nemoguće da rješenje ne postoji :-?:-?

 

Kako to mislite - "naslijedili"?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Probajte sa otvaranjem zaštićenog računa.

 

Inače, odgovarate za naslijeđeni dug do visine svog nasljednog dijela. Problem je što vas ima više nasljednika, a u tom slučaju odgovarate solidarno za cijeli dug, ali ukoliko na kraju ispadne da ste vi otplatili cijeli dug ili dio duga koji je veći od vašeg nasljednog dijela, moći ćete potraživati od ostalih nasljednika da vam refundiraju onaj dio duga koji otpada na njih.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija