Jump to content

tuzba ovrhovoditelju


sreb

Preporučene objave

POZZ! Zanima me mogu li ja tuziti tele 2,jer mi je blokirao racun,tvrdeci da sam nesto duzna,a imam dokaze da nisam...i namjerno im necu to faksirati da mi poniste ovrhu,i nije moj posao da im vodim evidenciju....

 

ako imaš dokaz da ne postoji dug trebao si uložiti prigovor protiv rješenja o ovrsi.

trebao si koristiti uslugu odvjetnika i tako im napraviti trošak.

 

ako ti je fina blokirala račun rješenje o ovrsi je pravomoćno zato što nisi uložio prigovor.

po pravomoćnom rješenju imaš dog koji mioraš platiti.

inatom i nepoznavanjem zakona samo si sebi naštetio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo šta ste napisali je vrlo zanimljivo. Kako Vam je Matrix već napisao trebali ste dokaze o uplati i slično već napisati u prigovoru i na rješenje "prigovarati u cjelosti" a Vi se inatite da im namjerno nećete poslati dokaze o uplati. Ovrha je postala pravomoćna, ovrhovoditelj će se naplatiti ili se već naplatio, a Vi držite dokazo uplati u ladici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

POZZ! Zanima me mogu li ja tuziti tele 2,jer mi je blokirao racun,tvrdeci da sam nesto duzna,a imam dokaze da nisam...i namjerno im necu to faksirati da mi poniste ovrhu,i nije moj posao da im vodim evidenciju....

 

da, mozete ih tuziti

 

ali ne ocekujte da ce presuda biti u vasu korist

 

a sve i da dobro osmislite tuzbu i da uspijete voditi postupak kvalitetno, pa da jos imate i srecu da vam bude dobar sudac, pa da ga ne promjene, vi ne biste bili na nekavom dobitku

 

tako se u takvu avanturu upustite samo ako vam ne smeta potrositi nekoliko tisuca kuna, mozda i 10 20 tisuca.

 

zato oprez, ako racunate na novac, znajte da vam treba na destke sporova i u razdoblju od 10, 15 pa i vise godina da biste eventualno povratili ulozeno

 

medutim ako to ipak napravite, jako puno cete napraviti za obespravljeni narod

 

naime, sporovi koje gube jako ih kostaju zivaca, angazmana, budi im se savjest i imaju takav ucinak da zamire "moda" amoralnih postupaka, ako je otpor dovoljno snazan

 

to je polagani proces, a onome koji to moze priustiti moze pruziti i dobru zabavu :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija