Jump to content

tehnicki pregled vozila


Draganec

Preporučene objave

Imam jedno pitanje ne znam da li je ovo najsličnija tema tome ili ima još koja ali ima veze s isteklom registracijom tako da eto.

 

Situacija je da sam ja predugo ostavio tablice na autu tj. nisam ih vratio policiji nakon isteka registracije zbog komplikacija oko lokacije auta. Uredno dobio kaznu od 700kn i platio 350kn i to rjesio. Sada me zanima da li ja mogu registrirati auto sa istim tablicama bez da ih skidam samo da nastavim dalje registraciju usprkos svemu ili moram kao da na novo registriram auto sa novom prometnom i tablicama i placat sve to?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako možete, odite na tehnički i padnite pa onda imate sedam ili deset dana za popravak.

 

Svejedno ne smije voziti na cesti u tom roku.

 

 

... da li ja mogu registrirati auto sa istim tablicama bez da ih skidam samo da nastavim dalje registraciju usprkos svemu ili moram kao da na novo registriram auto sa novom prometnom i tablicama i placat sve to?

 

Ako je prošlo manje od 1 god. od te odjave, moći ćeš registrirati na te pločice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija