Jump to content

Sitna krađa u H&M


gost555

Preporučene objave

Pozdrav,

Pred nekoliko dana uzela sam 4 nausnice iz H&M trgovine i zaustavila me zastirarka.

Odvela me u neku sobu i pitala za nausnice na sto sam joj ih ja predala. Rekla je da ako ne zelim suradivat u tom slucaju moze nazvat policiju.

Policija nije zvana.

Napisan mi je zapisnik o krađi te me slikala iz razloga sta ne izgledam kao na osobnoj (zbog frizure i par godina razlike).

Takoder mi je rekla da ona pise taj zapisnik samo kako bi me imali u evidenciji ako se kojim slucajem nesto slicno desi odnosno uhvate me u krađi u nekoj od trgovina gdje radi ta zastitarska firma. Rekla je da u tom slucaju ce mi zvat policiju i mogla bi imat problema.

Zanima me je li to sve tj. mogu li sada zaboravit na sve to jer sam lekciju definitivno naucila il mogu ocekivat nekakvu tuzbu?

Napominjem to su bile samo 4 nausnice iz paketa u kojem ih je bar jos 10ak (cijena cijelog paketa je 70 kuna) i policija nije pozvana. Punoljetna sam.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve ti je dobro rekla, nema nikakve tužbe ako se to neće ponavljati.

Slikala te zato da te imaju u svojoj evidenciji, tako da će bolje paziti na tebe sljedeći put ako dođeš u njihove dućane, a i druge u kojima rade ti zaštitari.

Uglavnom, ako se to neće ponavljati, nećeš imati nikakve posljedice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija