Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

KiaraM

Kredit

Preporučene objave

Poštovani!

Da li znate neku instituciju ili štedni kreditnu zadrugu koja daje kredit ili pozajmicu nezaposlenima, a da ima pouzdane podatke da su nekom pomogli. Hvala!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 6 sati , KiaraM je napisao:

Poštovani!

Da li znate neku instituciju ili štedni kreditnu zadrugu koja daje kredit ili pozajmicu nezaposlenima, a da ima pouzdane podatke da su nekom pomogli. Hvala!

i od bake ćeš dobiti  kredit ako nekretnine opteretiš fiducijom.

Podijeli ovu objavu

Situacija mnogih ljudi je slična.

Privređuju na razne načine, ponekad i na crno, ponekad i više nego neki zaposleni.

Sa nekim kreditom rješili bi svoje probleme ali nitko im ih ne želi dati.

Pa čak i ako imaju nekretnina kao zalog.

Drže se ko pijan plota pitanja "da li ste zaposleni".

Postoje dvije banke za koje znam da su fleksibilne u  sličnim situacijama.

Ne želim ih imenovati da ne ispada da ih reklamiram ili nagovaram nekoga na nešto.

Ali ono što je zanimljivo znam da traže da dužnik potpiše da u slučaju neplaćanja banka

ima pravo ovršiti CJELOKUPNA primanja.

Ima li ovo veze sa mozgom i zakonom?

Podijeli ovu objavu

Zašto muž ne digne kredit ?

Dakako da postoje banke koje isplaćuju kredite i kreditno nesposobnim, samo zato da vam kasnije zapljene cjelokupnu imovinu.

prije 1 sat, KiaraM je napisao:

Muž radi i mogla bih izdvajati 1000-1500 kn

Podijeli ovu objavu

Hvala, budem pričekala da se zaposlim, a Amexu ću plaćati 3000-4000 kn mjesečno kao i do sada, ako ću raditi i ovrše me mogu mi uzimati 1/3 od plaće i to je to, bolje nego da upadnem u još veće dugove!

Podijeli ovu objavu

To je pristojna svota koju plaćate i ne znam zašto bi AMEX išao u ovršne postupke osim da ishodi pravomoćnost i time dobi garanciju naplate ako je dug još velik.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad