Jump to content

Prijava za radno mjesto u poduzecu.


Sanhi

Preporučene objave

Poštovani, 

Javila sam se u svom poduzecu na novo otvoreno radno mjesto za koje sam cula od kolegice koja radi u tom odjelu. To je sve doslo i do mjesta gdje je trebalo-direktorice ljudskih resursa. S obzirom da sam u meduvremenu cula da su poceli razgovori za taj posao(da se trazi osoba za to radno mjesto), a mene nitko nije zvao otisla sam osobno kod direktorice i pitala je kakva je situacija i s obzirom da sam se javila za to radno mjesto da vi bilo u redu i mene pozvati na razgovor. Na to mi je odgovorila da se jos nista ne zna za to radno mjesto, da nisu dobili odobrenje direktora da se itko zaposli i da kada ce se znati da ce me zvati na razgovor. Medutim ocito da se trazi osoba za taj posao i da su razgovori u tijeku, a mene se nije zvalo. U meduvremenu sam saznala da direktorica moga radnog odjela ne dozvoli moj prelazak u drugi odjel. (sto je odluceno bez moga znanja). Zanima me koja su moja prava u ovoj situaciji? Da li itko moze onemoguciti moju odluku za promjenom posla? Da li bi trebala biti pozvana na razgovor s obzirom da sam zainteresirana?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija