Jump to content

Neka mi netko pomogne


MEDENI

Preporučene objave

MOLIM PRAVNU POMOĆ OKO DAROVNICE ZA BRANITELJE NA PODRUĆJU OD POSEBNE DRŽAVNE SKRBI TOČNIJE PREDAO SAM ZAHTIJEV ZA DAROVANJE STANA U ZAKONSKOM ROKU NO TAJ STAN NIJE BIO ADEKVATNE KVADRATURE TOČNIJE 35 KVADRATA A ČETVEROČLANA OBITELJ .NAKON TRI MIJESECA SMO DOBILI KUĆU NO SAD NEZNAM DALI POSTOJI MOGUĆNOST DA ZANJU DOBIJEM DAROVNICU POŠTO NISAM U STANU A ROK ZA PODNOŠENJE ISTE JE PROŠAO.DALI IMA NETKO SA SLIĆNIM ILI PAK IDENTIĆNIM PROBLEMOM

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nazovi Ministarstvo mora ,prometa i veza ,te traži odjel za darovnice ,zatim objasni gospođi sve što te mući ,prije toga pronađi na suglasnosti pod kojim se brojem vodiš za darovnice da te lakše pronađu u kompu ili pošalji meil na njihovu adresu - imaš je na stranicama Ministarst mora ,prometa i veza ,odjel za povratnike i prognanike. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HVALA NA INFORMACIJI IŠAO SAM PAR PUTA U VUKOVAR U REGIONALNI NO PO OBIĆAJU BUDITE STRPLJIVI I ĆEKAJTE ODMAH ĆU NAZVATI ZAGREB IZGUBIO SAM STRPLJENJE A I OGORĆEN SAM ZBOG ROKA PREDAJE ZAHTIJEVA ZNAĆI KO JE U DRZAVNOJ KUĆI ILI STANU BIO 01.08.2005 DOBIJE A DAN KASNIJE NISTA PA ZAR JE 91 GOD MENE NETKO PITAO KOJI JE DATUM JOS JEDNOM HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za nepovjerovati dobio sam odgovor nemam pravo na darovnicu niti stana niti kuće razlog da bi dobio darovnicu potrebno je imati prebivaliste na adresi za koju se ista i trazi i podnijeti zahtjev u roku .Pošto ja nisam više u tom stanu nemam pravo na njega a kuću sam dobio tri mjeseca kasnije nakon što je prošao rok za podnošenje zahtijeva.Žalosno je u tome svemu što je kuća bila prazna ta tri mjeseca a ja se patio sa ženom i klincima u skućenom stanu 35 kvadrata .Neznam šta sad da radim po zakonu ja izvisio dali ima možda netko sa slićnim ili istim problemom pa da pokušamo kontaktirati nekoga u resornom ministarstvu jer sam čisto sumnjam da imam neke šanse.Smatram da se medju braniteljima stvaraju enorme razlike i podjele nekom sve nekom ništa pravi primjer uvoznice ko je imo lovu taj na vrijeme iskoristio tko ne ništa opet po sirotinji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HULK je napisao:

A jesi li možda razmišljao o kupnji zemljišta i darovanju materijala? Mislim da to još uvijek šljaka za branitelje.Potrebno je novaca ali kuća je na kraju tvoja 100% ako ti ovo ne prođe.

 

Evo ja imam zemljište i građevinsku dozvolu i svu potrebnu papirologiju, hoću raditi kuću, kome da se obratim za materijal ili to vrijedi samo za određena područja.

 

Naime, kuću bi radio u zg- županiji, istočni dio, grad Vrbovec, e sada imam li kakva prava na materijal, ili koji od priključaka ? Barem kakav popust ?

 

Jel ima mogučnosti za takvo što ?

 

Branitelj, rvi 30 % ( nije stalno ) u mirovini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Istina samo na području od posebne državne skrbi ali ako imaš ptsp nemoj ni pomišljati da se tamo seliš jer će ti se zdravstveno stanje drastično pogoršati.Ja živim u takovom okruženju svaki dan narodnjaci a kad su im veće fešte tipa slave ili ti slično onda pravi čejeni bude koje kakovih svakovih pjesmica u bemti dodje mi da sve na hrpu posložim kužiš .Nemogu da vjerujem odakle im hrabrosti ako ste gledali na dnevniku vandali napali djački dom u Vukovaru izvikivali svašt loše o državi i našem predsjedniku e tako ti je to šteta što nismo nastavili dalje poslije oluje dali se slažete ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vukovar je rekao:

 

Poštovani Medeni! Ne mogu da se ne osvrnem na ovo tvoje posljednje pisanje o Vukovaru. 1.U gradu Vukovaru možeš ćuti narodnjake večinom iz "hrvatskih kafića" i iz stanova i domova velikih Hrvata koji su iz Munchen bojne i mogu ti reći da i HRVI slušaju u autima narodnjake,ali to nije ništa ekstremno u Vukovar znam da u Vinkovcima,Sl.Brodu, Đakovu,Osijeku trešte narodnjaci na sve strane,ja ih nisam slušao prije rata pa ih ne slušam ni sada. 2.Što se tiće povratka u Vukovar PTSP-ovaca nas ovdje ima jako puno i svi imamo neke hobije ,ako si ne pronađeš neki hobi neće ti biti dobro ni u Zagrebu ,a ne samo u Vukovaru. 3.Što se tiće vandalizma na đačkom domu to treba najstrožije kazniti,ali ne maloljetnike već roditelje koji ne znaju što im djeca rade u noćnim satima. :dvoje

 

Zbog tehničkih problema poruka je obrisana pa prenosim što sve Vukovar napisao u ovaj post.

:mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma istina sada te narodnjake svi vrte...neživim u vukovaru i nisam upoznat sa situacijom,ali jedno je sigurno gdje nije vojnička čizma stala nema ni mira..pogledajte druge krajeve gdje smo prošli mir božji,nema vandalizma od tih nadobudnih budučih četnika...vukovar se trebao očistiti kao i onda kada su oni hrvate protjerali,vratit im istom mjerom,protjerat to preko u srbiju jer su od tamo i došli..veliki ratnici,svaki rat su izgubili..a onda su se kukavički osvečivali kao na primjer bleiburga..crna legija je u vrijeme drugog svijetskog rata bila najača vojna formacija na području bivše yu..kao i danas hv..tako je uvijek bilo i bit če..mi hrvati se razilazimo lijevi,pa desni,crveni,plavi ali kada zagusti ujedinimo se i svima naprašimo guzice..tako je uvijek bilo i bit če..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bi rekao da je tu kriva Vlada treba samo u policiji na tim podrućjima pogledat omjer policajaca ponekad mi se čini da ima više srba policajaca nego Hrvata,i onda dali oni rade svoj posao ili zažmire na manje izgrede ,klinci vide da policija ništa ne poduzima i onda dolazi do takvih situacija koji su van svake kontrole,i naravno sedma sila jedva čeka takve događaje,koje vetarani čuju ili proćitaju i evo panike na Forumu.....................

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija